Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Bravo HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Bravo HGT

    Скоро го купих с голям мерак но ми се случиха непредвидени обстоятелства и ще трябва да се разделя с него.4000 лв. му търся.Взел съм го януари т.г. и съм го обслужил макар че според стария му собственик май нямаше нужда.Браовото еМощност (к.с.) - 147 к.с. Скоростна кутия - Ръчна Категория - Хечбек Пробег - 100000 км Цвят - Бял 2(3) Врати ABS Airbag Аларма Ел. Огледала Ел. Стъкла Имобилайзер Климатик Лети джанти Серво управление Стерео уредба Халогенни фарове Центр. заключване Намира се в Пловдив.Може да се гледа след 5 часа вечер понеже работя.За допълнителни въпроси 0883301984 или 0895716981.През деня може по skype: powerslade
    Прикачени файлове

    #2
    Що така няма интерес?

    Коментар


      #3
      тая броня дали ще стане на брава?
      Fiat Brava 1.6 16V 2001

      Не на войната по пътищата !
      http://media.causes.com/ribbon/478500

      Коментар


        #4
        Може би.Лично аз не виждам проблем да не стане.

        Коментар


          #5
          интерес имамно няма климаили аз не съм разбрал да има
          Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
          Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

          Коментар


            #6
            Коя година е ?

            Коментар


              #7
              Пише, че има климатик
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                ooops ... май беч
                Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                Коментар


                  #9
                  ’96 Поне така пише на профила му
                  Fiat punto 1,1
                  Fiat bravo 1,6 16v
                  Fiat bravo 2,0 20v
                  Honda civic 1,5
                  BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                  Коментар


                    #10
                    Януари 1996 година.С точност на 23.01.1996. Има клима и си работи. Оставил съм скайп и телефони за въпроси. Мисля, че офертата е на причлична цена.

                    Коментар


                      #11
                      усъвършенстван от Фиат и тестван от Шумахер

                      Коментар


                        #12
                        Може да се договаряме.....

                        Коментар


                          #13
                          Приемам сякви оферти.....

                          Коментар


                            #14
                            Колега, извинявай за неудобния въпрос, но ти от България ли си го купил?Колата е с фарове и броня от фейс-лифта, а реално е от първите произведени - да не е имало удар?

                            Коментар


                              #15
                              Колега не ми се извинявай , за лаф моабет си има теми!Ако нямаш интерес не пиши.Според правилата на форума не трябва да правиш "ТЪПИ" коментари щом нямаш интерес.Така ме кефи колата и затова е с тази броня.Такива фарове ме кефят затова е с такива фарове.За подобни въпроси може да се обръщаш към мен на Лични съобщение (едно малко бутонче под всеки мой пост).Всеки който има интерес ми има телефона може да ми се обади да дойде да види да покара да гледа и да коментира цената.излишни ся всякакви видове подобни коментари тук.Колата си е в пълна изправност и без нито една забележка по ходова част и двигател.Единственото нещо което има по външния вид е драскотина на задния калник която почти не се забелязва.Мога да представя на желаещите документация за това кога и къде са сменяни консумативи и какви ремонти са правени по колата.

                              Коментар

                              Working...
                              X