Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto 1.4 GT Turbo Нов Внос

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    нека темата да бъде заключена като дойде колата ще пиша на някой модератор да я отключи

    Коментар


      #17
      Хайде ако обичаш без обиди, Ок А снимки и в момента може да видите като влезете директно в autoscout24.it, търсите пунто от 125 к.с. нагоре и сред 1-те няколко е въпросната кола на цена 1 600,-Евро

      Коментар


        #18
        Ето това е колата: http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=126472235 . Наистина се вижда, че е същата и има ЛЕК удар отдзад в дясно. Не искам да вземам страна в спора ви, не зная дали колата междувременно не е оправена преди да дойде при колегата и т.н. Според мен за всеки купувач е по-важно да види колата в истинския й вид, т.е. леко ударена и не оправена, защото тогава може да си сигурен, че удара е наистина лек, а не е смляна и след това с оправени тенекии, за да се продаде. А пък под тях - мистерия :D
        Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

        Коментар


          #19
          Струва ми се, че и предния капак е леко огънат в средата ...

          Коментар


            #20
            Колегата Abarth77 ме е разбрал много правилно Нямам абсолютно никаква идея да се заяждам с продавача или пък да го цакам Просто нека се знае реалното състояние на колата, защото според мен човек тръгнал да купува ГТ изпълнение според мен ще е "мераклия" и някак си не отива да остане един вид "прецакан" Лично аз от около 6 месеца си търся дори 2 бр. ГТ-та (за мен и братчеда), нов внос във възможно най-заводски вид и добро техн. състояние, но засега удрям на камък

            Коментар


              #21
              Това Пунто Страбекса го кара по моя заръка. Още не ми се е обадил, така че предполагам, че не е дошла колата.Но ще я огледаме най-обстойно, преди да решим дали да я взимаме - за брат ми е уж.Това леко чукване отзад не е проблем, стига да е оправено. Важното е в какво състояние е двигателя, но това ще го проверим тук.

              Коментар


                #22
                Триабвами распределителен вал за фиат пунто 1.4 турбо.Ако ниакои има или може дами намери нека дами пише на.Speed321@abv.bg

                Коментар

                Working...
                X