Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам БРАВО HGT /bravo HGT/ ПРОДАДЕНА

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    SASTEZATEL

    Коментар


      #32
      asus написа:
      Колега съжалявам за въпроса да не се обидиш но по какво съдиш че километрите са реални преди ти да си я карал .Сигурен съм че за времето през което си я карал са реални , но преди това ?Поздрави и питам защото почвам да се замислям за офертата ти
      Колега моито браво е 96 края и е на 130 000 км не е връщан километража повярваи ми.... защо пук тази да не е на толкоз .....ако е врЪткана малко пове4е........тва зависи колко собственика е имала тази кола и колко е била карана ....... моита е имала един собственик които по4ти не я е карал и до момента колата ми се върза 4.500лв ....... и според мен цената е добра ......а колата е наистина перфектна
      I am What I am

      Коментар


        #33
        10x :D ееехххххр няма купувачи - бравото щесие вечно мое - само да ми изпадне отнякъде читав ДВГ от ланча 2.4 петак да го почвам :D
        SASTEZATEL

        Коментар


          #34
          ХГТ - изтребителя на колела и ПРОДАДЕНмерси за положителните мнения на всичкипожелавам на новия собственик да му носи същото удоволствие като на ментова мие първата кола която като продадох ми стана мъчно за нея, но дано живеят в разбирателство със навия си собственикдо модератора - ключ на обявата моля
          SASTEZATEL

          Коментар

          Working...
          X