Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам купе от Фиат Типо - 80 лв - продадено

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам купе от Фиат Типо - 80 лв - продадено

    Продавам голо купе от фиат типо. Има таван +мек + ел шибедах, не съм махнал прозорчетата зад задните врати и .. това е .. и антенката му седи Обявявам цена от 80 лв. Ще пусна и малко снимки, но ако някой прояви интерес ще е най добре да го погледне Въпреки, че доста се съмнявам. Кой прави Типо от гола ламарина Все пак го пускам, нищо не ми пречи Ако няма интерес ще пиша после колко съм му зел на вторични суровини

    #2
    Никой ли не го иска ?

    Коментар


      #3
      Ако беше от Русе го отнасях от раз.
      Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
      Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

      Коментар


        #4
        ако мислиш, че има някакъв вариант да си го докараш ? Мога да ти сваля от цената, да си покриеш половината разходи поне.

        Коментар


          #5
          Колега аз по принцип акъл не обичам да давам, ама що не вземеш да го дадеш за скрап хем повече пари ще вземеш(200-300лв.), хем по-бързо ще го разкараш.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            sachma написа:
            Колега аз по принцип акъл не обичам да давам, ама що не вземеш да го дадеш за скрап хем повече пари ще вземеш(200-300лв.), хем по-бързо ще го разкараш.
            като вземе 200лв аз ще се оженя братле тва е само ламарина ,.,,ако даде двигателя ,осите и купето тогава може да земе 200-300лв.а тва над 60лв неможе да земе

            Коментар


              #7
              Около 30ст. е кило желязо. Не го знам туй колко тежи :D
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                Така и ще стане, че съм закъсал много за тия 60лв. Предлагам го обаче, ако някой има нужда да ссе спазарим, незнам гадно ми е че ше го изфърла ..

                Коментар


                  #9
                  Според мен около 30лв ще вземе
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #10
                    Хайде аз да дам идеи.Двата малки прозореца ги свали, все някой ще му потрябват х 10лв примерно = 20лв.Уплътнението на вратата - на шофьорската гледам е здраво, някой търсеше такова - 5лв, символична цена.Лайсните над стъклата, декоративните над прозорчетата х 5лв =10лв най-образно.Колани - и това се е търсило символични 5-10лв и над половината цена вече е избита.Буксите от окабеляването все на някой ще му потрябват като подарък!
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #11
                      Чудесна идея! И времето е супер!Винаги има начин да припечелиш още два-30 лв от някъде. Ама в тая немотия и 25 на 100 разход

                      Коментар


                        #12
                        е, преди две години бих го взел

                        Коментар


                          #13
                          виждам, че в днешната 2008ма година никой не би го купил. остава му съдбата утре след изпита да го качвам на кантара

                          Коментар


                            #14
                            Disturbed написа:
                            виждам, че в днешната 2008ма година никой не би го купил. остава му съдбата утре след изпита да го качвам на кантара
                            Ще скърбя заедно с теб. Аз повече от година търсих купе, че имах излишен двигател... един колега май още има един 1.4 мотор, между другото, сега като се сетих...

                            Коментар


                              #15
                              Я задръж задната броня и уплътненията на вратите

                              Коментар

                              Working...
                              X