Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части за Фиат Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Цена на жилото за отваряне на предния капак, барабар с дръжката за дърпане (тази под таблото в купето)?Само ако са здрави.Трябва ми за бравото ми, но предполагам жилото е еднакво за браво/а/марея
    FIAT Bravo 1,9 JTD GT

    Коментар


      #77
      Предно стъкло има ли, което да отговаря на ето тези критерии: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=16567
      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

      Коментар


        #78
        Нямам, колега. Предполагам защо го търсиш според тези критерии, иначе всяко друго оригинално щеше да ти свърши работа .. Поздрави!

        Коментар


          #79
          Ъп.. Мараята съвсем скоро ще се реже.. ако ви трябва нещо казвайте .. тук, на ЛС или на тел: 088 92 600 92

          Коментар


            #80
            Колега,трябва ми за Мареа комби светлоотразителя/габарит ли е не го знам/,които е на задната броня ,десния.

            Коментар


              #81
              Нямам го светлоотразителя.Не съм сигурен, колеги дали днес или утре, но до края на седмицата мараята ще е по рафтовете. Ако искате нещо пак казвам, звъннете на телефона който съм написал малко по нагоре и ако ви трябва нещо не е проблем да го снимам и привечер ще има снимка Колата не е моя, на е 1 приятелче е и прави отстъпки за колеги от фиат форума!

              Коментар


                #82
                Колега продаде ли фаровете на мареата

                Коментар


                  #83
                  Re: Части за Фиат Мареа

                  Disturbed написа:
                  Колеги дали ще има интерес от една мареа на части ? Пишете ако имате нужда от нещо да пусна цена и снимки. Двигателя е 2.0 20V 5 цилиндров. С вс екстри е, газов инжекцион. Пишете ако има интерес имам снимки и не е проблем да снимам каквото и да е
                  колега имаш ли дясно халогенче и колко струва
                  fiat marea 1.6 16v

                  Коментар


                    #84
                    Датчика за бензиномера, който стои в резервоара. Бил комплект с нещо. Цена, ако го има. Аз съм на 0888424725 - Момчил. Чакам отговор.
                    FIAT Marea Weekend 1.8 бензин/газ 115 к. с. 1997 г.

                    Коментар


                      #85
                      Колега много търсих и не мога да намеря това което ми трябва. Трябва ми пробката на радиатора която е за обезвъздушаването в горния десен ъгъл.
                      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 2000 г.

                      Коментар

                      Working...
                      X