Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Alfa Romeo 156 1.8TS '99 Уникално запазена.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Alfa Romeo 156 1.8TS '99 Уникално запазена.

    Здравейте както някой колеги знаят се занимавам с внос на автомобили. Продава се следната кола. За нея мога да дам малко по-подробно инфо. Колата я купих лично за мен и е доста избирана и смея да твърдя перфектна. Купих я декември месец от Италия на 106 000 реални километра. Докарах я на ход и още с идването си я вкарах в Фиат сервиз в Ямбол и се смениха следните неща по колата: ангренаж с ролки пистов с ролки, термостат и водна помпа масло и филтри. Направено й е автокаско и е платено за 6месеца. отпред е с нови зинми гуми Kumho. По колата няма абсолютно никакви забележки. По купето няма драскотинка, ходовата част няма никакви луфтове тропане и т.н салона няма никъде скъсано или протрито. . масло не гори и няма никакви течове двигателя не е мит. Причината да я продавам е това че си намерих страхотна 166-ца и искам да продам първо тази и тогава ще вкарам другата. по колата не е правен никакъв компромис за каквото и да е, който я вземе няма да съжалява. за връзка 0885618040 или skype strabex9188 Съдържание на обявата: Марка: Alfa romeo Модел: 156 Двигател: 1.8 TS Перфектна Цена: 7800 лв. Тип двигател: Бензинов Мощност (к.с.): 144 к.с. Скоростна кутия: Ръчна Категория: Седан Пробег: 109000 км Дата на производство: юли 1999 г. Цвят: Сребърен Особености: 4(5) ВратиABSAirbagАлармаБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматроникЛети джантиМеталикНов вносСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключване

    #2
    На вниманието на колегата wwweb - откога търси такваз кукла. Браво, това се казва красота! :D
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      При евентуален интерес от моя страна навит ли си да я заведем на сервиз?Който аз кажа обаче?

      Коментар


        #4
        Вижте знам че може да теглите локуми за километрите колкото си искате. Колата може да бъде закарана в който искате сервиз нямам никакви проблеми за това Сега да поясня купена е на 106 000 имам около 500км навъртени в италия с нея и като сложиш 1800 връщане и останалите 700км са ми навъртени в БГ. Аз не се занимавам с връщане на километри имам няколко бмв-та на около 290к и не съм ги пипал. Тази кола съм си я избирал за мен с много внимание и все пак аз ако не си избера читава кола за мен незнам кой друг може. Въобще нямах намерение да я продавам но изскочи въпросната 166-ца, която така или иначе след 2 седмици ще е тук и просто нямам нужда от 2 коли Пуснал съм я тук защото съм сигурен че който я вземе ще остане предоволен от нея пп. а и ако колата беше на 300ххх км. както някой искат да изкарат ако тръгна да ги връщам няма да ги направя на 106к ами на 170к за да е по логично защото една карана кола винаги си личи и лесно се разпознава.

        Коментар


          #5
          Имаш ли наблюдение колко вървят 156 GTA Sport Wagon
          FIAT Bravo_GT

          Коментар


            #6
            r3p71l3 написа:
            Имаш ли наблюдение колко вървят 156 GTA Sport Wagon
            всичките ми коли ги купувам от частни лица а за такава алфа никога не съм търсел и не съм се интересувал за цена

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Колега малко да повдигна темата.Чак ми е чудно,що никой не я иска тази кола.Аз ако имах парите, щях да ти се доверя, ама.......... Абе кефи ме доста, като се има предвид, че не си падам много по 156, предпочитам 166
                Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                BMW X3 3.0D Aut

                Коментар


                  #9
                  Има хора, които се интересуват от подобни обяви и коли в прекрасно състояние, но които не могат да извадят толкова пари накуп ;(

                  Коментар


                    #10
                    за последните 2 седмици продадох 4 коли а за тази алфа никой не ми е звънял още. Цената ли не е наред незнам направо

                    Коментар


                      #11
                      Пусни обявата във VW-форума, но напиши, че двигателя е от Голф3 и веднага ще я глътнат :D

                      Коментар


                        #12
                        Ако беше дизелова щях да съм те наобиколил вече с предложение за бартер с доплащане за моята Брава ама бензин не ща - с моето градско трябва да го газифицирам което са си още 1000лв за провала на тази хубава кола.
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          спешна цена 7500 без мп3-ката колата е ужасно читава и си струва

                          Коментар

                          Working...
                          X