Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лети джанти 15" с летни гуми-ПРОДАДЕНИ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Brava JTD ELX
    105 к.с.99"

    Коментар


      #17
      Гумите са подарък вече купх си нови 300лв комплекта.
      Brava JTD ELX
      105 к.с.99"

      Коментар


        #18
        Аз се отказвам защото купих от браво/а. Цената за оферта с гуми вече е перфектна. Не смъквай повече. Аз сигурно само за гуми на тея дето ги взех ще трябва да дам толкова пари. Дано следващия мераклия поне де се зарадва аз като съм се отказал.
        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

        Коментар


          #19
          Честито със здраве да ги караш! Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 А за цената-това е вече небързам.
          Brava JTD ELX
          105 к.с.99"

          Коментар


            #20
            цената е добра, жалко че не са 5Х108
            Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
            Uno 75 1.5i.e.8V 88`

            Коментар


              #21
              Лолеги,жантите вече са в София и могат да се видят.
              Brava JTD ELX
              105 к.с.99"

              Коментар


                #22
                Brava JTD ELX
                105 к.с.99"

                Коментар


                  #23
                  Много ми е интересно как ще стоят на мареа комби, поне на бравата намери някаква снимка ако можеш...П.П.: И нещата вървят май към купуване, пиши дали има шанс за снимки все пак и да се разбираме нещо
                  Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                  Коментар


                    #24
                    Ей-обърнах всичко живо и немога да намеря снимките,а и бях направил егати и фотосесията Ако си сериозен(не е задължително да ги купуваш ако не те изкефят) не е проблем да обърнем джантите от едната страна и пред блока.
                    Brava JTD ELX
                    105 к.с.99"

                    Коментар


                      #25
                      Здрасти колега! Интересувам се от джантите и дали ще станат на алфа 145 ? Къде и кога мога да ги видя?
                      Alfa 145 TD
                      Golf 2 GTI+чип

                      Коментар


                        #26
                        miro_milkov написа:
                        Здрасти колега! Интересувам се от джантите и дали ще станат на алфа 145 ? Къде и кога мога да ги видя?
                        Здравей,стават за Алфа.Ставт за всички италянски автомобили.Ако изкаш званни след 21:00ч или на лс.
                        Brava JTD ELX
                        105 к.с.99"

                        Коментар


                          #27
                          Казваш че са за Фиат Брава, а размера на гумите ти е 195/60/15. Т.е. - с повече от 3см са по-високи. И за Алфа 145/6 пак идват доста големи.С по-големите гуми единствения плюс е че колата изглежда по добре. Всичко останало - управляемост, спирачен път, износване на накладки и дискове, разход на гориво и т.н. ... е доста по-зле.Сори за спама.
                          Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
                          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

                          Коментар


                            #28
                            Skip_01 написа:
                            Казваш че са за Фиат Брава, а размера на гумите ти е 195/60/15. Т.е. - с повече от 3см са по-високи. И за Алфа 145/6 пак идват доста големи.С по-големите гуми единствения плюс е че колата изглежда по добре. Всичко останало - управляемост, спирачен път, износване на накладки и дискове, разход на гориво и т.н. ... е доста по-зле.Сори за спама.
                            Да ти кажа карал съм и с 205/50/15-тогава управлението е лошо!!!Зимните ми гуми са 195/55/15 и няма разлика.Не разбирам кое е"... доста по-зле " ?От опит казвам,че изобщо не е"доста по-зле"-напротив,а и колата наистина изглежда супер.Между другото един колега о форума на Алфа е с 145-ца с тоя размер и няма проблем.Ако колата ми не беше в "бокса"още сега щях да ги сложа и да я снимам с тях Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
                            Brava JTD ELX
                            105 к.с.99"

                            Коментар


                              #29
                              Продадени!Честито на колегата Dzver и със здраве!!!
                              Brava JTD ELX
                              105 к.с.99"

                              Коментар


                                #30
                                Благодаря, доволен съм от покупката и със здраве ще си ги търкалям Skip_01, моята е оригинално със 195/60/15(така си пише и в талона,че и в TUV още от немско), така че няма да е по-зле по нито един параграф
                                Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                                Коментар

                                Working...
                                X