Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФИАТ БАРКЕТА - ПРОДАДЕНА!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16

    Коментар


      #17

      Коментар


        #18
        Уникална!!! Мамичката му и ремонта скапан леле

        Коментар


          #19
          Marea Bipower написа:
          Уникална!!! Мамичката му и ремонта скапан леле
          :D какво ремонтираш

          Коментар


            #20
            Ама адски ме е яд и мен В момента ми строят апартамент и както се досещаш разходите ми са множко Иначе ще живея в квартал на Варна, за който май ще ми трябва втора кола. Мислех да дам на жената Пунтото, а за мен да купя по-мощен Фиат. А този модел винаги ми е харесвал страхотно, пък и твоята кола е ВЕЛИКОЛЕПНА...Ще видим със заемите за обзавеждане как е и дали ще мога да заделя парички. Жалко, че до тогава колата вече няма да я има. P.S. Извинявай за спама, ама не се сдържах... Колата е наистина страхотна!!!
            Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

            Коментар


              #21

              Коментар


                #22
                Здрасти Жорка,Търся си Баркета по принцип, без да съм на зор. Кажи малко подробности:- колко са и километрите? колко са БГ?- кой собственик си по ред?- от къде е внасяна/кога?- има ли сервизна история? от предните собственици?- проблеми с гюрука? уплътнява ли добре?- двигателя докарва ли звука малко като на дизел?- имаш ли път към София да я погледна?Поздрави,Радо

                Коментар


                  #23

                  Коментар


                    #24

                    Коментар

                    Working...
                    X