Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ланча Дедра '99г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ланча Дедра '99г.

    Продавам Ланча Дедра произведена 98г.регистрирана ’99г.Двигателят е 1.8 16 клапана 131к.с.Има климатроник, ел. стъкла 4 броя, ел. огледала с подгряване и електрическо прибиранецентрално и сервоусилвател на волана, мисля е излишно да пиша, че имаза безопасност има АБС и възглавница за водачаколата е с оригинални лети джанти и чисто нови зимни гуми с размер 195/55/15сменени са ангренажен ремък, вариаторен кит, масло и съединител всички части са оригиналниминалата седмица е регистрирана, с платена ГО за цяла годинамонтирана е алармаза незапознатите да кажа, че колата е аналог на Фиат Мареа, нос по мощен двигател и по-луксознацената е 4200 леваза връзка тел.: 0889/217-818

    #2

    Коментар


      #3
      Една от S-класите на Фиат е това за мен :D , колега много се чудих ама с тея 130 коня и за първа кола ще остана в някой стълб .. няма да могат да ме изтържат някой ден .. .Като си избирах кола минах от Пасат 2 , Омега , Рено Меган , и стигнах до Италианските красавки там избора беше .. сложен .. Не ме разколебавай за кола пак МОЛЯ ТЕ :D за сега съм се закрепил на кола .. но тая бате ще я препоръчам на сички приятели който искат да сменят возилата данонякой я земе ,че да ми я дава от време на време :D Мерси много колега !
      "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
      "What do you do to help save the world?"

      Коментар


        #4
        Мале колега много яка колица имаш ! ..
        "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
        "What do you do to help save the world?"

        Коментар


          #5
          Бартери разни? Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

          Коментар


            #6
            qvkata-dcs написа:
            Една от S-класите на Фиат е това за мен :D , колега много се чудих ама с тея 130 коня и за първа кола ще остана в някой стълб .. няма да могат да ме изтържат някой ден .. .Като си избирах кола минах от Пасат 2 , Омега , Рено Меган , и стигнах до Италианските красавки там избора беше .. сложен .. Не ме разколебавай за кола пак МОЛЯ ТЕ :D за сега съм се закрепил на кола .. но тая бате ще я препоръчам на сички приятели който искат да сменят возилата данонякой я земе ,че да ми я дава от време на време :D Мерси много колега !
            Аз искам да си я купя !!! Ама нямам толкова пари препоръчай ми нещо, Явка Колега, бартер за Фиат Темпра 2000 8V 115 k.s. вс екстри без климатроник ?

            Коментар


              #7
              Пу за мен .

              Коментар


                #8
                колата днес беше капарирана от колегата Мирои от утре ще и се радвакакто се казва кака се ожени

                Коментар


                  #9
                  Миро намаза деба :D .. Миро да почеерпиш :D
                  "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                  "What do you do to help save the world?"

                  Коментар


                    #10
                    Еми честито на колегата със здраве да си я кара!!!

                    Коментар


                      #11
                      Колата вече се счита продадена на моя милост ... благодаря на продавача

                      Коментар


                        #12
                        Mupo написа:
                        Колата вече се счита продадена на моя милост ... благодаря на продавача
                        да си я ползваш със здраве

                        Коментар


                          #13
                          hf hpe написа:
                          колата днес беше капарирана от колегата Мирои от утре ще и се радвакакто се казва кака се ожени
                          Само дано не се е оженил наистина за нея Честито за придобивката!

                          Коментар


                            #14
                            Колицата е много яка, даже ме повозиха преди и много ми хареса, да си я ползва новия собственик със здраве
                            cinq 16V, Delta 1 2.0

                            Коментар

                            Working...
                            X