Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Опел Астра GSI 2.0 16v!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Опел Астра GSI 2.0 16v!

    Продавам си астричката. C20XE - 2.8 Motronic.1993г - 218 000км.2(3) ВратиABSАлармаБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерЛети джантиСин металикСерво управлениеСтерео уредбаЦентр. заключванеТракшън контролВ момента колата е около 162-163 коня с чип и без катализатор.Личен рекорд на божурище е 15.6 Thumb upПълно каско до 06.2008, гражданска отговорност до 03.2008.Музиката в колата е:Плеър - Pioneer deh-2820MPУсилвател - Thunder ТCA 2110Бас - ZX-122proЕлипси - Pioneer TS-A6901Предна линия - Pioneer TS-G1647Тавана, волана и скоростния лост са кожени.По колата са сменяни - накладки, кабели, свещи и други.Колата съм си я пазил доста, и е в много добро състоние - на снимките си личи.Забележки - Спуках гума наскоро и в момента едната е различна от другите. Лека червена драскотина(10 санта) на предната броня(някой ми е оставил спомен от паркинга на фантастико Sad )Цена: 5350 лева.При желание от купувача, колата може да се продаде и без музиката - съответно и цената ще се промени. Астрата е в София.За контакти: 0883 35 10 35, тук и ЛС.Ето линк към друг форум, там обявата е със снимки. http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=76029

    #2
    Але УП Yellow_Flash_Colorz_PDT_06Темата придоби някакви особени измерения. Тук продаваме кола или какво?Моля, спазвайте всички от тук нататък добрия тон, за тази и други обяви.Модераторски екип на fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Всеки си е в правото да обяви цена, която той смята за добре и това не би трябвало да подлежи на коментар. В случая нарушавам правило 10 от правилата за тази секция, но просто цената ми се струва нереална за 15 годишен автомобил.Успех с продажбата
      Alfa 159 SW 2.4 Ti
      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

      Коментар


        #4
        gamma написа:
        Всеки си е в правото да обяви цена, която той смята за добре и това не би трябвало да подлежи на коментар. В случая нарушавам правило 10 от правилата за тази секция, но просто цената ми се струва нереална за 15 годишен автомобил.Успех с продажбата
        Наясно съм с това, че е на 15 години. В случая не възрастта се гледа, а именно състоянието и най-вече двигателя(c20xe) са определящи. То ако смятаме цената на колите единствено спрямо годината, излиза че едно пунто 1.1 94-95 трябва да е по-скъпо

        Коментар


          #5
          4999 без музиката

          Коментар


            #6
            KPEMATOP написа:
            преди да паднат митата, тези астри бяха по 5-6 хиляди
            Оф, добре. Влезнете в мобиле.де, цъкнете си на 150 коньовите астри 91-94. Ще изкара 28-29 резултата.Първите 7-8 са под 2000 eвро от които 3 са хечбек(другите са комби). Масата е над 2000 евро, което обезмисля коментара.Най-добрата оферта е за 1700 евро + 800 лева докарване = 4200 лева.Състоянието на колата е неизвестно + регистрация + каско + гражданска + смяна консумативи + Текущи ремонти + чип + музика .....

            Коментар


              #7
              За швейцария нямам представа как стоят нещата. Там мисля има ДДС.В аутоскаут в момента няма гси16в. Знам, че не всичко е по сайтовете, но тези коли не са като голф 1.8: да питаш: колко ще ми излезне да ми вкараш една такава и той да ти каже ми 2.5- 2.8. Просто не са в изобилие. Например един човек беше в КАТ да регистрира Астра 1.8 125 коня(до момента на регистрация, човека беше надхвърлил 4000 лева като колата дори лети джанти няма) и каза, че не е намерил 2.0 16в за нормални пари.То по принцип ударените коли излизат по-тънко ако имаш твои хора по сервизите, това е ясно(макар, че в тоя случай трябва ДОСТА да е чукната, че да е под 1000 евро.)

              Коментар


                #8
                Колата е светак И цената си е перфектна според мен.Успех ти желая
                VTS 16V

                Коментар


                  #9
                  Dandi написа:
                  Колата е светак И цената си е перфектна според мен.Успех ти желая
                  Благодаря ти!

                  Коментар


                    #10
                    Нова цена: 5250 с музика, 4900 без нея :D

                    Коментар


                      #11
                      ancho написа:
                      Баце, дебеличка ти е цената, пък и както се каза "не в този форум", а и си писал нещо тъпо и гадно в тЮнинга! Сети Се
                      1.Цената я определям аз! Знам, че за тези пари може да се намери Браво 2.0 20в, което няма никакво значение!2.К’во като е фиат форум? В правилата пише ли, че не може да продаваш продукт различен от Фиат?3.Не се сещам к’во "тъпо и гадно съм писал". Подсети ме ти.

                      Коментар


                        #12
                        айде бе, не се ли продаде тази слънчАва астра?Не е толкова стара колата все пак
                        2004 Audi A6 4F
                        2002 Lancia Y

                        Коментар


                          #13
                          KPEMATOP написа:
                          айде бе, не се ли продаде тази слънчАва астра?Не е толкова стара колата все пак
                          Ами не. Все пак по празниците хората са на друга вълна.

                          Коментар


                            #14
                            Колега, що не си сложиш подписа от tuning.bg и тук Егати си го афиширал

                            Коментар


                              #15
                              wwweb написа:
                              Колега, що не си сложиш подписа от tuning.bg и тук Егати си го афиширал
                              Щото не му е тук мястото. Пък и това не е мое твърдение, но ме кефи.

                              Коментар

                              Working...
                              X