Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам катастрофирал FIAT BRAVO - 1200лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами на оригиналното на печата пише: "SEKURIT Saint Gobain ..6"
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #17
      Колега дай снимка да видим колко е засегната М-№
      Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
      Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

      Коментар


        #18
        интересувам се от задната броня-дай цена

        Коментар


          #19
          трябва ми и един халоген ако е оцелял :D

          Коментар


            #20
            Re: Продавам катастрофирал FIAT BRAVO - 1200лв

            Pseto написа:
            Колата е с челен удар и е засегната доста.
            Kачи някоя снимка ...

            Коментар


              #21
              Re: Продавам катастрофирал FIAT BRAVO - 1200лв

              Pseto написа:
              Колата е с челен удар и е засегната доста. Двигателя е добре, но е със спукан картер. Единия тампон също е отнесен. Всички документи са изрядни, колата е на мое име, мотора е 1.8 16V на 149 хиляди. При интерес телефона ми е 0887/ 201-825
              колега качи снимки и може и да я взема цялата че януари не работя и да искарам някои лев като я разколача и от каде се ?

              Коментар


                #22
                Колата я има в Mobile.bg. Тука съм малко нов и не знам как става работата със снимките. От София съм, а иначе обявата там е за Фиат Браво сив металик за 1200лв, няма друга и няма как да се объркаш. На снимките обаче не се вижда мн добре, понеже удара е засегнал повече дясната страна

                Коментар


                  #23
                  Pseto написа:
                  Колата я има в Mobile.bg. Тука съм малко нов и не знам как става работата със снимките. От София съм, а иначе обявата там е за Фиат Браво сив металик за 1200лв, няма друга и няма как да се объркаш. На снимките обаче не се вижда мн добре, понеже удара е засегнал повече дясната страна
                  Няма как да се обърка ама няма и как да се види защото е за хора с пълен достъп ... и не се позва нищо освен стандартното ....

                  Коментар


                    #24
                    http://i.mobile.bg/photos/1/big/1119...86919570_3.pic
                    Marea Weekend HLX Jtd 110

                    oO(_)____////____(_)Oo

                    Коментар


                      #25
                      абе пич ти само от джантите с гумите ще вземеш 300/400лв. помисли малко

                      Коментар


                        #26
                        Бате заповядай, гледай, дай 1200 лв., пък ако щеш изкарай от части и 2000. Причината да я продам, е че не ми върви грам с тая кола, на мене си ми е на карък, който иска, да я взима, иначе си прав, джантите са лети и гумите са много добри 205/50/15. Затова и мисля, че цената е добра...досега идваха 2-3-ма всеки иска да я дам под 1000...ще ме извиняват, ама няма да я дам за стотинки...

                        Коментар


                          #27
                          Нямаш си на идея колко трудно се реже стъклото- двама за 2 часа с безброй скъсванияна струната.Ако е оригинално- цената му е 100 лева.
                          Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                          Коментар

                          Working...
                          X