Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам катастрофирал FIAT BRAVO - 1200лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам катастрофирал FIAT BRAVO - 1200лв

    Колата е с челен удар и е засегната доста. Двигателя е добре, но е със спукан картер. Единия тампон също е отнесен. Всички документи са изрядни, колата е на мое име, мотора е 1.8 16V на 149 хиляди. При интерес телефона ми е 0887/ 201-825

    #2
    ако продаваш на части за мене е задната чистачка с рамото :D

    Коментар


      #3
      е мисля накуп да я дам, но ако не стане до 1-2 седмици ще почна и на части да я давам. То май ако има пазар на части бих могъл да и взема повече... само за стъклата ми дават 200лв

      Коментар


        #4
        Давай на части не се мотай, за цялата я ти дадат 1000 лева я не. Ако имаш къде да я разглобиш нямам какво да се чудиш.
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #5
          ако тръгнеш да я продаваш на части взимам десния стоп, също така търся и шофьорската седалка. Какъв цват е колата?
          Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 2000 г.

          Коментар


            #6
            давай продавай я на части до нова година ще я разпродадеш виждаш, че клиенти има много, а пък и повече пари ще и вземеш.

            Коментар


              #7
              между другото сега се сетих че мога да взема и машинките за ел. стъклата защото имам проблем с моите
              Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 2000 г.

              Коментар


                #8
                добре момчета виждам че има интерес, айде 1 седмица срок и после на части, иначе колата е сив металик...Държа я в един приятел и не искам да я задържам там, затова не ми се ще толко на части да я давам. Просто искам набързо да се разкарам от нея. Затова съм сложил и такава цена...

                Коментар


                  #9
                  пусни снимки да видя колко е засегната. Интересувам се и от продажбата на частите. трябва ми интериор (кори за врати, табло, седалки ако сая запазени) , както и някои дребни неща моторчета и машинки . Пусни снимки вътрешни
                  Недвижими имоти - продава, купува, наема, отдава.....

                  Радвайте се

                  Коментар


                    #10
                    На мен ми трябва предно стъкло - но дали е останало здраво?
                    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                    Коментар


                      #11
                      zdravo e, ama ne znam ti kolko 6e mu dade6, 6toto novo e baq pari...Колега, спазвазвай правилата на форума, а именно - пиши на кирилица!Модераторски екип на fiat-bg.org

                      Коментар


                        #12
                        и аз съм мераклиа за бензиновата помпа

                        Коментар


                          #13
                          аре бе батка направи пари що да го даваш без пари чак мене ме хваща яд

                          Коментар


                            #14
                            Давам 70 лева ако е с печат от 1996-та година. Нови от същия производител с всички екстри - тонирано - анти Ултра виолетови филтри и произведено в ЕС, а не турско е 119 лева. Ментета има и по 102 лв. Това ми е от запитване в Кобра информацията. Коя година е било произвидино това ударено браво?
                            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                            Коментар


                              #15
                              октомври 96-та ама не съм много сигурен, дали стъклото е оригинално....

                              Коментар

                              Working...
                              X