Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тема за триене

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    тема за триене

    няма останали части.

    #2
    Малко тъпо, ама да питам. Главата става ли за Браво 1.6? Yellow_Flash_Colorz_PDT_49

    Коментар


      #3
      шморхи написа:
      Малко тъпо, ама да питам. Главата става ли за Браво 1.6? Yellow_Flash_Colorz_PDT_49
      не не ставано ако те интересува такава мога да ти продам много евтино

      Коментар


        #4
        Интересува ме всичко това което си изброил но за Браво ЖТД ... дай ми моля те цени и подробна информация...спешно е....от къде си,мога ли да видя частите на място?
        НЕ на безразсъдното шофиране!

        Коментар


          #5
          Колега нямам части за jtd. Понеже ми замина стария двигател от воден удар(колянов вал,биели,поцепен блок) ми беше по евтино да си взема цял двигател от Италия,който беше пълен комплект и така ми останаха тези части.

          Коментар


            #6
            wdcaviar написа:
            Колега нямам части за jtd. Понеже ми замина стария двигател от воден удар(колянов вал,биели,поцепен блок) ми беше по евтино да си взема цял двигател от Италия,който беше пълен комплект и така ми останаха тези части.
            А би ли могъл да ми изпратиш координати на мястото от където си взел този нов двигател и да ми опишеш процедурата.Благодаря ти предварително!п.п.Ако се притесняваш да пишеш за цени,пиши ми на лични .
            НЕ на безразсъдното шофиране!

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Само капака на главата продаваш ли и имаш ли представа дали ще стане за купе 1.8 16в?

                Коментар


                  #9
                  Колега интересува ме много климатика цена и това на снимаката ли е целия климатик в смисъл слагам тва нещо и започва да духа студено така ли?????Много сериозно съм заинтересован
                  Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                  Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                  Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                  Alfa Romeo 155 2.0 8V

                  Коментар


                    #10
                    "Колега интересува ме много климатика" -Относно климатика то е цяла инсталация аз продавам само компресор.(на снимката това горе е алтернатор). "Само капака на главата продаваш "----Имам капака но не мога да кажа ще стане ли за купето( предполагам че трябва да няма проблем)

                    Коментар


                      #11
                      Цената на капака колко е?

                      Коментар


                        #12
                        30 лв. горе съм качил снимка

                        Коментар


                          #13
                          Би ли ми запазил капака до средата на следващата седмицата. През това време ще разпитам дали е съвместим с двигателя на купето, а ако някой гледа темата и знае отговора да каже На пръв поглед е същия, но знае ли човек!

                          Коментар


                            #14
                            Ако няма счупвания вземам това: "Капак за глава+капачка масло 30лв.(не е декоративния капак)" Чакам потвърждение от теб и ще ти пратя адреса за доставката на лично!

                            Коментар


                              #15
                              Ще ти го изпратя. Пусни адреса тогава , а относно счупвания ако имаше някакви щях да напиша. Само не знам София-Варна колко ще струва куриерската услуга която трябва да си платиш. Предполагам 10-20лв. Ако искаш кажи с коя фирма да ти го изпратя.

                              Коментар

                              Working...
                              X