Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам фарове от MAREA с лупи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    цените за касетофоните са такива! във вантотрейд....не знам луди са просто - за трипод на вътрешно каре ми казаха 80лв и 20 дена за доставка.....я на симеон и за 15лв се родих...
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #17
      M F написа:
      nParMaTuK написа:
      Цената е екстра. Аз си взех за 240лв. Депо нови, а съм сигурен че оригиналните светят по добре за тия пари :D
      цената наистина е добра ако наистина са Valeo дори и втора рака.Заштото ментетата при Италянеца са по 120/бр. обаче ниамат фасонги за габаритите,рефлектора на дългите започва да се люпи с времето и най важното лупите са пластмасови ниама я uv-линиата и светат много слабо.
      Лупата дали е пластмасова.Явно ще се смянат карантиите със тези от стария.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #18
        Tornado написа:
        M F написа:
        nParMaTuK написа:
        Цената е екстра. Аз си взех за 240лв. Депо нови, а съм сигурен че оригиналните светят по добре за тия пари :D
        цената наистина е добра ако наистина са Valeo дори и втора рака.Заштото ментетата при Италянеца са по 120/бр. обаче ниамат фасонги за габаритите,рефлектора на дългите започва да се люпи с времето и най важното лупите са пластмасови ниама я uv-линиата и светат много слабо.
        Лупата дали е пластмасова.Явно ще се смянат карантиите със тези от стария.
        Да колега пласмасова е но ако пробваш да вкараш лупи в обикновения фар на Браво като свалиш стуклото "ЗАБРАВИ" ... П.С. Пробвал съм и ти казвам от опит

        Коментар

        Working...
        X