Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам fiat bravo 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам fiat bravo 1.6 16v

    продавам Браво 1.6 96г. 103 к.с. . Значи колата е внесена от италия преди 3 месеца и е обслужена отвсякъде (ролки, ремъци,масла на двг. и ск. кутия филтри и свещи ) колата я взех с проблем в съединителя, сега е с оригинален VALEO комплект притискател феродо и аксиален лагер. мотора е на 129 000 км. има серизна книжка и съм сигурен че е на реални км. продавам я защото ми трябат пари . колата я направих за баща ми затова е обслужена отвсякъде с оригиналната музика е и с летни гуми . няма забележки по боята и салона . Всичко е пастирано и изпрано .ЦЕНАТА е твърда 4200 лв. Мисля че е много изгодно но не мога да падам надолу . тия пари съм дал по нея . а ако проверите кое колко струва ще видите че си заслужава . При първа възможност ще сложа и снимки . Колата е в Шумен . ТЕЛ. 0889 786556
    не подценявайте италианските коли
    Tipo 1.6 (149.C2.046)

    #2
    препочъвам ти да кажеш нещо и за колата все пак клима възглавници какво има
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      ми sorry ама аз се увлякох да пиша другите работи и пропуснах ... Значи колата е светло син металик има ел. стъкла и огледала , централно и хидравлика + халогени. Климатик и air bags няма . то това че няма беше нашо предпочитание с оглед на това че не искахме да е много претрупана а и климатика си е една бела повече на втора ръка кола , не че като екстра е зле да имаш клима .ми тва е ако има нещо още което да кажа за колата питайте
      не подценявайте италианските коли
      Tipo 1.6 (149.C2.046)

      Коментар

      Working...
      X