Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам две железни джанти 15" с зимни гуми -продадени

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам две железни джанти 15" с зимни гуми -продадени

    Продавам две железни джанти 15" с зимни гуми Continental Winter Contact 185/55. Гумите са карани зима и половина от мен, но и аз ги купих втора употреба. Мисля, че могат да изкарат още един сезон, които желае може да ги види на място да прецени.Обявата е за София. Цена 70 лв. за джантите плюс гумите. Контакти на лични.Качвам някакви снимки, но са правени с ГСМ и за съжаление не са качествени Джантите са 4х98 и също са карани на моето браво сезон и половина. Свалени бяха от едно ударено ХГТ, далеч съм от мисълта че са оригинални за ХГТ, но пък със сигурност няма да има проблеми и на него.
    Прикачени файлове
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    #2
    ДОТ на гумите и колко мм грайфер имат? в кой квартал се намират?

    Коментар


      #3
      Shumy написа:
      ДОТ на гумите и колко мм грайфер имат? в кой квартал се намират?
      За съжаление ДОТ-а не го намерих срам не срам Yellow_Flash_Colorz_PDT_13.Грайфера също е трудно да премеря щото нямам подходящ уред Квартала е Банишора. Ако проявяваш интерес на ЛС да се разберем да видиш дали те устройват.
      FIAT Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #4
        Дай цена само на джантите и да идвам да ги вземам.Може и на "лични".

        Коментар


          #5
          UP
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Благодаря, че върнахте темата, която така и не разбрах защо бе изтрита Има запитване от колегата Stilo само за джантите, ако някои проявява интерес само за гумите може да се комбинирате, няма проблем. Цената е общо 70лв.Най-удобно според мен би било някой да вземе комплекта, защото са готови за каране(без забележки отностно баланса) и трябва само да се монтират. Просто си купих нови джанти досега бях с 14" отпред и 15" отзад. Сега ще съм само с 14" и тези са ми излишни.Поздрави и лек път
            FIAT Bravo 1.6 16V '97

            Коментар


              #7
              Re: продавам две железни джанти 15" с зимни гуми 185/55

              blader написа:
              Продавам две железни джанти 15" с зимни гуми Continental Winter Contact 185/55. Гумите са карани зима и половина от мен, но и аз ги купих втора употреба. Мисля, че могат да изкарат още един сезон, които желае може да ги види на място да прецени.Обявата е за София. Цена 70лв за джантите плюс гумите. Контакти на лични.Качвам някакви снимки, но са правени с ГСМ и за съжаление не са качествени Джантите са 4х98 и също са карани на моето браво сезон и половина. Свалени бяха от едно ударено ХГТ, далеч съм от мисълта че са оригинални за ХГТ, но пък със сигурност няма да има проблеми и на него.

              Коментар


                #8
                купувам ги дай телефон

                Коментар


                  #9
                  boriliev написа:
                  купувам ги дай телефон
                  Имаш ЛС с ГСМ-а ми и адреса ми
                  FIAT Bravo 1.6 16V '97

                  Коментар


                    #10
                    11. Задължително е инициаторът на дадена сделка да упомене e-mail адрес и/или телефон, messenger account (ICQ, MSN, Yahoo, Skype) за връзка и местонахождението си в темата. Изключения се приемат само ако информацията се съдържа в сигнатурата на конкретния човек.Май не си чел колега правилата за пускане на обяви в раздела.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      Tornado написа:
                      11. Задължително е инициаторът на дадена сделка да упомене e-mail адрес и/или телефон, messenger account (ICQ, MSN, Yahoo, Skype) за връзка и местонахождението си в темата. Изключения се приемат само ако информацията се съдържа в сигнатурата на конкретния човек.Май не си чел колега правилата за пускане на обяви в раздела.
                      Член съм на доста други форуми, и за пръв път ми се заявявя (макар и в този форум да членувам от доста време), че трябва публично да заявявя телефона или емайл-а си Личните съобщения във всички форуми са доста по-резултатни от това да се пишат е-майли, да не говоря за лични данни Торнадо, по добре по-мисли дали си прав! Не мога да приема такова отношение! В обявата изрично е записано за контакт на ЛС, или в този форум на тях не може да се разчита на тях? С какво messenger account (ICQ, MSN, Yahoo, Skype) е по-добре от ЛС в форума?!?Ако смяташ, че обявата не отговаря на изискванията я върни в изтритите теми, макар и да не си модератор на този раздел Аз лични данни в обявата няма да публикувам
                      FIAT Bravo 1.6 16V '97

                      Коментар


                        #12
                        blader написа:
                        Tornado написа:
                        11. Задължително е инициаторът на дадена сделка да упомене e-mail адрес и/или телефон, messenger account (ICQ, MSN, Yahoo, Skype) за връзка и местонахождението си в темата. Изключения се приемат само ако информацията се съдържа в сигнатурата на конкретния човек.Май не си чел колега правилата за пускане на обяви в раздела.
                        Член съм на доста други форуми, и за пръв път ми се заявявя (макар и в този форум да членувам от доста време), че трябва публично да заявявя телефона или емайл-а си Личните съобщения във всички форуми са доста по-резултатни от това да се пишат е-майли, да не говоря за лични данни Торнадо, по добре по-мисли дали си прав! Не мога да приема такова отношение! В обявата изрично е записано за контакт на ЛС, или в този форум на тях не може да се разчита на тях? С какво messenger account (ICQ, MSN, Yahoo, Skype) е по-добре от ЛС в форума?!?Ако смяташ, че обявата не отговаря на изискванията я върни в изтритите теми, макар и да не си модератор на този раздел Аз лични данни в обявата няма да публикувам
                        Ами виж сега - това са правилата. Ако не ти харесват просто не си пускаш обявата. Това е.И стига с тези лични данни и т.н. Това са правилата. Причината е в злоупотребите които се правят. Наличието на телефон просто намалява риска за купувача, но не го премахва напълно.Ако смяташ да го обсъдим - на ЛС с мен, няма смисъл да спамим в темата.

                        Коментар


                          #13
                          Продават ли се още??Дай телефон!

                          Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                          Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                          Добло 02' 1.9 D- ех
                          Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                          Коментар


                            #14
                            VFTI написа:
                            Продават ли се още??Дай телефон!
                            Колега пратил съм ти ЛС с кординатите ми
                            FIAT Bravo 1.6 16V '97

                            Коментар


                              #15
                              Нова цена - 60лв!
                              FIAT Bravo 1.6 16V '97

                              Коментар

                              Working...
                              X