Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двигатели 1.6 16V 103к.с.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Двигатели 1.6 16V 103к.с.

    Имам 3 такива двигателя за продажбаединият е пълен комплект с документи- цена 800 лв.вторият е комплект блок, колянов вал, бутала биели, няма маслена помпа и картерглавата е свалена, има 2 криви клапана, има и разпределителни валоветретият е блок с 2 бутала и колянов валтелефон: 0889/217-818

    #2
    този който е с документи е на 65 000 км.

    Коментар


      #3
      Re: Двигатели 1.6 16 103к.с.

      hf hpe написа:
      Имам 3 такива двигателя за продажбаединият е пълен комплект с документи- цена 800 лв.вторият е комплект блок, колянов вал, бутала биели, няма маслена помпа и картерглавата е свалена, има 2 криви клапана, има и разпределителни валоветретият е блок с 2 бутала и колянов валтелефон: 0889/217-818
      Този единия с документи включва ли предавателната кутия?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        е все пак двигател и предавателна кутия са два доста различни агрегатакутията по принцип я има и бих ти я дал за 100 леваобаче и е счупена стойката за тампона

        Коментар


          #5
          Re: Двигатели 1.6 16 103к.с.

          Tornado написа:
          hf hpe написа:
          Имам 3 такива двигателя за продажбаединият е пълен комплект с документи- цена 800 лв.вторият е комплект блок, колянов вал, бутала биели, няма маслена помпа и картерглавата е свалена, има 2 криви клапана, има и разпределителни валоветретият е блок с 2 бутала и колянов валтелефон: 0889/217-818
          Този единия с документи включва ли предавателната кутия?
          Ники, да не ти минава еретичната мисъл да смениш на Бравото двигателя....Не че и на мен не и е минавала
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар

          Working...
          X