Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам нафта по 1.40

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам нафта по 1.40

    продавам 40 литра нафта заедно с тубите.нафтата е отлежала от бай-тошово времеДопълнителна информация:Град: гр.ПловдивТелефон: 0888649730иванне ме търсете на лични защото нафтата е на приятелЦЕНАТА е 1.40 на литър и нафтата е в пловдив.Тубите са подарък с нафтата
    типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
    хюндай акцент 1.5 CNG
    киа каренс +метан

    #2
    Е няма друга такава обява .Ако имаше раздел във форума с класация за най-уникална тема то тази щеше да е на първо място.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Мхм. Тя тая нафта ако беше ракия... кви пари щеше да струва...
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #4
        тя е на такава цена защото е с антикварна стойност

        Коментар


          #5
          Тя тамън е отлежала октановото число се е вдигнало като първак е станала.Стига ми офф. Не си писал дали има парафин в нея за кола става ли или е за печка Има разлика
          Fiat punto 1,1
          Fiat bravo 1,6 16v
          Fiat bravo 2,0 20v
          Honda civic 1,5
          BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

          Коментар


            #6
            Леле боже какво доживяхме...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              нафта

              само да поправя колегата "KrAs" дизеловото гориво не се мери в октаново число а в цетаново/той се е сети за парафина сам/

              Коментар


                #8
                абе смешна обява ,ама си мирише на нафта,купувана е за нафтова печка през 1990 или 1991 и после е забравена в едно мазе и сега като се разчиства мазето се появи.
                типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
                хюндай акцент 1.5 CNG
                киа каренс +метан

                Коментар


                  #9
                  Вярно, уби ни с тази обява. А по същество: тази нафта не ли е т.нар. "газьол" за отопление? Ако е купувана за нафтова печка, сигурно е такава и май не е много добра за кола. То и аз съм наливал на старата си фиеста нафта за трактор, отлежала и тя от бай-тошово време и нямах проблеми, даже май повече вървеше колата. Но като взех мареата, един познат майстор ми забрани да наливам от същата нафта - за безопасност. Ето тук можете да проверите какво съдържа нафтата за двигатели, и какво - газьолът "за промишлени и комунални цели" :http://naftexpetrol.naftex.bg/virtu_...1045&cCatID=18. В газьола има много повече сяра, (вредно за двигателя), той е по-гъст, има повече примеси - вода и механични, и изобщо, дори стандартите за някои показатели са отпреди двайсет години. Не говоря за фракционния състав - качествената нафта при 350*С трябва да се е изпарила, а газьолът при 360 дава 25% остатък. Представете си как гори това нещо в двигателя. Ще има черни пушеци, коксуване на дюзите и други такива благини. Ако някой има нафтова печка за отопление - да я взема тази нафта.
                  Тойота Приус

                  Коментар

                  Working...
                  X