Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 4 джанти 7х15" 4х98 Продaдени

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Явно теб е имал впредвид продавача, защото гледам си от Пловдив.Аз се обадих след теб, но и аз така само с мерака си останах Споко, ще излезе друга оферта!Жив и здрав да е
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #17
      никва колегиалност е.....ти
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #18
        да.вчера се разбрахме да изчака до днес но-уви.жалко защото джантите щяха да се продадат веднага дори да се бях отказал.
        Renault Laguna 1,9 dci 2002

        Коментар


          #19
          е има едни и в алфа форума гледайте и там.
          Power Under Pressure

          Коментар


            #20
            Аве да питам аз няма ли МОДЕРАТОРИ в тоя форум ????????????????????Никои ли не забеляза некоректното отношение на тоя ЛЕШПЕР дето е пуснал обявата????????????????????????На ко ш си играем тука ся на детска градина ли??? Еииииииии пич алоооо продавача да ти и сладко кат ядеш тез пари от джаните!!!!!!!

            Коментар


              #21
              Потвърждава се приказката за Перник и перничани.Ето една черна овца заради която се черни цял град Я му дайте един пожизнен БАН
              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

              Коментар


                #22
                е не е станало кой знае кво той си е прав за себе си-парите на място и тва е.трябваше да дръпнем един старт към перник и който е първи ПИЧЕЛИ
                Renault Laguna 1,9 dci 2002

                Коментар


                  #23
                  Можете да заключвате темата. Джантите си имат кусури, но мисля, с мерак ще се върнат в първоначалния си вид. Що се отнася до вендетата дето тука някой колеги подеха, мога да ви кажа, че се излагате малко вече. Първо запознах се с колегата. Поговорихме доста на студа. Оказа се много запален по италинаските коли. Също така мога да кажа, че е и много свестно момче. Той не беше ентусиазиран да праща джанти по куриери, защото за това трябва време и риск ако някой не ги хареса да се наложи да си плаща транспорти и т.н. Аз го разбирам. Не за друго а защото джантите са си негови и сам избира какво да ги прави. Аз предложих да ида да ги взема и той се съгласи. Това е. Всеки един можеше да го направи. По същия начин преди време тук аз изпуснах едни джанти от Браво. Говорих три пъти с продавача и то на дълго и на широко. Обясних му как става доставката с Еконт и, че риск няма. Накрая той ги даде на един човек от неговия град. Просто защото момчето си е зело парите на момента без усложнения и главоболия. Ей това е. И никой няма право да обижда колегата за каквото и да било. Аз съм продавал хиляди неща в един друг форум и там съм спазвал винаги правото на първия, но аз просто съм работил с куриери и съм свикнал. Не всеки е навит да рискува. Случвало ми се е да ми върнат пратка и аз си плащам транспорта в две посоки. Колегата си е в правото да се опасява от това и да даде джантите на този който иде директно при него с парите. Та спестете си обидите и предложенията за бан. Защото утре може вие да продавате и съм сигурен, че и вие така ще постъпите освен ако не сте некви супер бугаташи и да не ви дреме за некви смешни 400лв.ЗаключвамИлко
                  KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                  Land Rover Discovery 2.5TD '94
                  EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                  EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                  EX: Fiat Regata 1.7D '84

                  Коментар

                  Working...
                  X