Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ ЖЪЛТО ФИАТ КУПЕ!!!ПРОДАДЕНО!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ ЖЪЛТО ФИАТ КУПЕ!!!ПРОДАДЕНО!!!

    Продавам си Фиат Купето, което е гледано, карано и подъражно с много Любов!!!Данни:Дата на производство - юли 1995 г.Тип двигател - БензиновОбем-2000 с.сМощност (к.с.) - 139 к.с.Скоростна кутия - Ръчна/5/Категория - КупеПробег - 180000 кмЦвят - Жълт/Giallo/Особености:2(3) ВратиABSAirbagАлармаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаEл.ФаровеРег.ВоланИмобилайзерКлиматикКожен салонЛети джантиСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключванеДопълнителна информация:Колата е c чисто нови гуми 16ки Michelin -Pilot-205/50/16 и ляти джанти DBV-16 цола/7, 5 инча! В цената включват още 4бр. оригиналните алуминиеви джанти-15 цола, /6 инча с 4бр. гуми Toyo 195/55/15 и метални джанти 15 цола с 4бр. Зимни гуми 195/60/15. Фиата е с чип и отделно имами фабричния, спортен филтър, спортно задно гърне/неръждавейка/. Перфектно техническо състояние, сменени Нови следните:Всички ремъци и ролки, масло в двигателя и скоростите/оригинално Италианско/ и нови свещи Denso , съединител
    Прикачени файлове
    Take your time with your favorite car...

    #2
    Тук вече е със снимки! Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
    Take your time with your favorite car...

    Коментар


      #3
      Джантите 4х98 ли са и продаваш ли ги отделно?
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #4
        Джантите са 4х100 но за преправени и са с по-дълги конусовидни болтове и с пластмасови вложки за главините на Фиата, за да са както трябва!Карал съм ги и нямат никакви вибрации или отклонения! 7,5 инча щироки, 16 цола с 205/50/16 Мишелин Пилот гуми на 500км!
        Take your time with your favorite car...

        Коментар


          #5
          Цената им с гумите е: 700 лв. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 ...За сведение само гумите струват около 800 лв. а 16-ки прилични и стакава широчина и борд са минимум 500 лв.
          Take your time with your favorite car...

          Коментар


            #6
            Още снимки на Жълтото Купе!

            :D
            Прикачени файлове
            Take your time with your favorite car...

            Коментар


              #7
              и още снмки...

              :D
              Прикачени файлове
              Take your time with your favorite car...

              Коментар


                #8
                а ето и двигателя!!!

                Прикачени файлове
                Take your time with your favorite car...

                Коментар


                  #9
                  Това Купенце , го знам всеки път ми хваща окото като минавам през Овча Купел 2 :D Виждал съм го да се кара от жена П.П: колега не мислеше ли да му слагаш турбо на тоя фиат, един колега от сервиза на обиколна нещо ми говори за жълто купе където щяло да се прави турбо ???
                  Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
                  IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
                  1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
                  2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

                  Коментар


                    #10
                    HCO написа:
                    Това Купенце , го знам всеки път ми хваща окото като минавам през Овча Купел 2 :D Виждал съм го да се кара от жена П.П: колега не мислеше ли да му слагаш турбо на тоя фиат, един колега от сервиза на обиколна нещо ми говори за жълто купе където щяло да се прави турбо ???
                    Наско това е Пловдивско
                    BMW E90 320D
                    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                    Коментар


                      #11
                      Пише,че човека е от София
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #12
                        Колата е точно от ОК 2, въпреки че е с пловдивски номера. Снимано е в ОК 2 при колелото на рейсовете, явно собственика му живее в блока срешу него, защото там го засичам обикновенно
                        ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                        Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                        Jet Black E46 M3

                        Коментар


                          #13
                          :D Мда Купенцето е в Овча Купел и просто все още не съм го пререгистрирал, но и това ще стане скоро при интерес от купувач! :P Нямам намерение да го турбинирам а я продавам защото ще си имам дете скоро и ще си купувам нещо с 4 врати и по=пенсионерско...Ако има желаещи съм готов да дам допълнителна информация...
                          Take your time with your favorite car...

                          Коментар


                            #14
                            Italia написа:
                            :D Мда Купенцето е в Овча Купел и просто все още не съм го пререгистрирал, но и това ще стане скоро при интерес от купувач! :P Нямам намерение да го турбинирам а я продавам защото ще си имам дете скоро и ще си купувам нещо с 4 врати и по=пенсионерско...Ако има желаещи съм готов да дам допълнителна информация...
                            Нещо с 4ри врати - Lancia Delta Integrale като от аватара ти! Успех с проджабата!!
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              #15
                              хахахаха...., а не по-скоро Фиат Купе 20V Tурбо, но определено ще ми е като 2ра кола и то по-нататък! Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Мерси все пак, пък знае ли човек к’ва бегачка ще му хареса, но сега определено ще се пенсионирам временно с някоя 4 врата "Мазна баница" Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
                              Take your time with your favorite car...

                              Коментар

                              Working...
                              X