Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Bravo 1.8 GT - 5000 лв!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    уф, човек като тръгне да продава фият и се вижда в чудо... мойто хгт 1 месец седя на 3300лв и никой не го ще! та най накрая за три го дадох! а ми е излезнало над 10к за две години употреба..моя съвет е да си държиш цената.. за всеки кренвирш има хлебче
    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

    Коментар


      #17
      toko написа:
      уф, човек като тръгне да продава фият и се вижда в чудо... мойто хгт 1 месец седя на 3300лв и никой не го ще! та най накрая за три го дадох! а ми е излезнало над 10к за две години употреба..моя съвет е да си държиш цената.. за всеки кренвирш има хлебче
      ти с какво го смени ако не е тайна?
      ex Fiat Bravo GT

      Коментар


        #18
        toko написа:
        уф, човек като тръгне да продава фият и се вижда в чудо... мойто хгт 1 месец седя на 3300лв и никой не го ще! та най накрая за три го дадох! а ми е излезнало над 10к за две години употреба..моя съвет е да си държиш цената.. за всеки кренвирш има хлебче
        Аз па мислех, че още не е продадено щото току що пак ми мина покрай офиса!Преди също те виждах кажи-речи всеки ден и за тва си помислих, че още ти си го търкаляш!Аз работя на ъгъла на Витошка и Алабин.Тоя Бравок къв уникален звук вади направо ми пълни душата всеки път.п.с. Сори за спама
        Bravo 1.6 16v

        Коментар


          #19
          5000 лв крайна цена и я давам колата, мисля че с нещата които има по нея цената е не само реална но и занижена..маслото и е на 4000 км, ремъка на 30 000, накладки на 100тина, няма какво да се обслужва!
          ex Fiat Bravo GT

          Коментар


            #20
            Иво да ти дигна темата..бравото гопродадох преди 2-3 седмици и да ви кажа ми липсва вече.. момчето го постегна и му се радва, жив и здрав да е. той между другото е и съфорумец а сега съм със сеат ибиза 1,4.. което е тясно, с лош комфорт и няма сила..крис да се беше обадил бате, можеше да пием по бира
            "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

            Коментар


              #21
              toko написа:
              крис да се беше обадил бате, можеше да пием по бира
              Ако знаеш колко пъти съм го мислил тоя вариант.. особено лятото, постоянно те виждах на ул. Княз Борис.Като пресичаш Солунска веднага от ляво има един ветеринар и там след работа облизвам по 1-2 бири на столчетата отвън.. Та ти всеки път минаваше от там и все си викам аре ше го спра, аре ше го спра и то кво стана.. зимата дойде, вече не кесим по столовете от вън.. па и ти продаде Бравото.. а и аз сега бачкам до по-късно.. абе общо взето мамата си е ... После те виждах 1-2 пъти на кръстовището бул. Витоша и ул. Алабин и тва е. Следващия път като минаваш с Ибизата от там, чукни клаксона (че вече не те знам кой си кат си без Фиата) и гледай към самолетните билети на ъгъла. Ако съм там ше сигнализирам!! Сори, че оаках темата ама к’во да се праи...
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #22
                ex Fiat Bravo GT

                Коментар


                  #23
                  ex Fiat Bravo GT

                  Коментар

                  Working...
                  X