Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

червени пружини типо/145/дедра

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    червени пружини типо/145/дедра

    momo corse са пружинитестават за типо,темпра,делта,дедра,145,146,155 и т.н.100лвв гараж може да се види как седят на типоколата е супер устойчива в завоиако се сложат на обикновенни амортисьори не вози много твърдо,по меко от голф 2 с нормално окачване

    #2
    Пружините са много добри предната броня на типото беше точно на 3 пръста от земята
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Grisha написа:
      Пружините са много добри предната броня на типото беше точно на 3 пръста от земята
      с удължението (гуменото-оригиналното на седичи) беше на 1 пръст може лек коментар на цената

      Коментар


        #4
        много нисък ще стана иначе да съм ги отнесал, знаеш ли от кога си търся пружини я дай да видим новата ти предобивка какво я криеш
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар


          #5
          емм още не съм я мил даже,нема време

          Коментар


            #6
            коментар !!!

            Коментар


              #7
              Абе на ръба съм да кажа вземам ги, ма като знам на мойта алфа колко пъти и думнах колекторите в бордюри и дупки /за разлика от туинспарка моята поне колекторите я пазят/ стане ли още по ниска - леле мале. А и в комбинация със сегашните ми амортесьори ще ми се разклатят зъбите от друсане. P.S. Ако никой не ги вземе и още малко се самонавивам може и да ги взема /и после да си чукам киферицата :D /
              Alfa Romeo 145 '96 1.6 boxer 103hp
              Fiat Punto '96, 1.2 75hp
              Peugeot 306 xt '97 1.6

              Коментар


                #8
                До колкото разбрах стават и за Браво или се лъжа ???

                Коментар


                  #9
                  Sparco_Racing написа:
                  До колкото разбрах стават и за Браво или се лъжа ???
                  не се лъжешдаже от браво са свалени

                  Коментар


                    #10
                    Предни нали GSM

                    Коментар


                      #11
                      Sparco_Racing написа:
                      Предни нали GSM
                      Местожителство: София 14 Искър 0886004001
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #12
                        deks777 написа:
                        Абе на ръба съм да кажа вземам ги, ма като знам на мойта алфа колко пъти и думнах колекторите в бордюри и дупки /за разлика от туинспарка моята поне колекторите я пазят/ стане ли още по ниска - леле мале. А и в комбинация със сегашните ми амортесьори ще ми се разклатят зъбите от друсане. P.S. Ако никой не ги вземе и още малко се самонавивам може и да ги взема /и после да си чукам киферицата :D /
                        И мен това ме спира. Като помня Павел колко зор видя с паркирането пред нас като идва веднъж :D

                        Коментар


                          #13
                          дамм зор беше :D и пак не успях да не закача бронята 4 пружини сател пакумба е написал

                          Коментар


                            #14
                            продадени на Sparco_Racing

                            Коментар

                            Working...
                            X