Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT Croma 2.5TDI '91 цяла или на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам FIAT Croma 2.5TDI '91 цяла или на части

    Продавам FIAT Croma 2.5TDI,колата е производство 91 година,колата е с ел.стъкла,борд.компютър,лети джанти,серво на волана и спирачките,всичко платено до май 2008,сменено магаре,носачи,каре,тампони,маншони на каретата,нов акумулатор,броните са подготвени за боядисване.Забележки:Счупен ляв фар,забележки по преден десен калник,заден ляв амортисьор за смяна и частични забележки по таблото.Може и на части,цяла 1100лв,коментар,телефон за връзка:0888324514 намира се в София,ето снимки на колата:

    #2
    Здравей, джантите продаваш ли ги? Колко искаш за предните седалки. Ако тръгнеш да я продаваш на части ще взема доста от дребните нещица.

    Коментар


      #3
      Защо толкова ниска цена си избрал, само фара ли не е наред?
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        NikMar написа:
        Защо толкова ниска цена си избрал, само фара ли не е наред?
        Фар,един амортисьор е доста зле (заден ляв),таблото има доста забележки и други дребни работи,мислех да я пребоядисвам и да я пооправя,но реших да взимам друга кола и тази да я продам,търсенето определя цената,за съжаление кроми много не се търсят Иначе колата върви доста добре за дизел :D Иначе стоповете са от крома 3

        Коментар


          #5
          Подлакътника ще стане ли за Браво?Ако да го купувам.
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            tyson написа:
            Подлакътника ще стане ли за Браво?Ако да го купувам.
            ням как да стане, липсва ти една "планка", оста която излиза от самата седалка я няма на бравото, а този подлакътник няма друг начин да го закачиш
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Благодаря за пояснението!
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                #8
                предполагам няма да стане, но ми трябва радиатор за крома 2000 бензин 8 в, този ще е по-голям нали?
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  tyson написа:
                  Подлакътника ще стане ли за Браво?Ако да го купувам.
                  Салона върви цял

                  Коментар


                    #10
                    pakumba написа:
                    предполагам няма да стане, но ми трябва радиатор за крома 2000 бензин 8 в, този ще е по-голям нали?
                    Ела и го виж :D

                    Коментар


                      #11
                      За Кромата

                      Здравей колега, не мога да се свържа с теб. Писал съм ти лично. Щом не отговаряш на този телефон, дай друг или ми се обади на 0885 061 999 Стоил.

                      Коментар

                      Working...
                      X