Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Croma 2.0ie

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Croma 2.0ie

    Продавам Fiat Croma 2.0ieГодина по талон 1992Километри 203000Цвят жълт-не е била такси,фабричен-бялАвтомобила включва газова уредба,музика,аларма с централно,лети джанти,ел.стъкла и огледала,серво,халогени и др.Сменени консумативи,минат ГТПЗабележки:корозия заден десен калник-вежда,инжекцион помпа за нова-струва 100лв. Кара се само на газ-качваш се и караш!Цена 1500 лв.0884769999Взех си Мареа и тази е свободна.
    Прикачени файлове

    #2
    Иначе казано има интерес-50 посещения,но няма престрашили се Ето какво съм сменил преди 2000 км -всички ремъци и ролки,масло и филтри,тампони предни,шарнири,накрайници,маншони,селенови втулки,задни накладки,кабели за свещи,дистрибуторна капачка,задно гърне,водна помпа-нови...Дава среден разход 11л. на 100км. Газ при 170 км/ч!.

    Коментар


      #3
      Замяната отпада,цената пада 1500 лв.
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        За почти 16 години не карана вообще!Успех колега...
        FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
        FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
        LANCIA Ypsilon Elefantino blu
        http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
        http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

        Коментар


          #5
          mr_bobs написа:
          За почти 16 години не карана вообще!Успех колега...
          да,мерси колега :D внесена е от Австрия преди близо 4 години,аз съм и навъртял 40000 км. предимно извън града!За автомобила гарантирам!

          Коментар


            #6
            малко повече информация за мотора и може ли коментар по цената ?

            Коментар


              #7
              Мотора е двуваловия,в добро състояние.Компресия не съм мерил,но при каране се чувства,че има доста хляб!Вредни газове на минимум,въпреки отстранения катализатор.Разход на масло-някъде литър на 3000 км.Коментар на цената-на място.Звъниш,разбираме се,гледаш и тогава...

              Коментар


                #8
                1400 лв

                Коментар


                  #9
                  тва за мен е най-успешния модел на фиат като изключвам стило/гранде пунто/новата крома щото не съм ги карал. перфектен автомобил, ама много вземат книжки с него за гумички на клапаните ли е или не е ясно?
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    Сполучлив е можеби защото е копие на Сааб 9000! Не е за гумички,явява ми се втори автомобил и не мога да го карам-оставя ли го, край ще запустее, а има живот в кромата

                    Коментар


                      #11
                      1300

                      Коментар


                        #12
                        Луди хора да няма кой да е купи чи тая крома е перфектна бе,ако имах кинти веднага е взимам ама ги влагам в една друга фиатка (полска) и да ви кажа ми се варзва вече повече от цената на кромата и много съжалявам
                        Yuo really are my ECSTAZY my real life fantasy

                        Коментар


                          #13
                          1200

                          Коментар

                          Working...
                          X