Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Ауди 60 от 1969 година

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Ауди 60 от 1969 година

    Продавам Ауди 60, което е от 1969 година.Изминати са около 55 000 км. Двигателят е в много добро състояние.Цената е по договаряне.
    Прикачени файлове

    #2
    :D
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Защо не се свържеш с Ауди директно и не им предложиш колата?Лично познавах човек със старо Ауди изминало над 800 000 километра без ремонти и му смениха колицата с чисто нова!Замисли се над тази възможност
      НЕ на безразсъдното шофиране!

      Коментар


        #4
        Bella написа:
        Защо не се свържеш с Ауди директно и не им предложиш колата?Лично познавах човек със старо Ауди изминало над 800 000 километра без ремонти и му смениха колицата с чисто нова!Замисли се над тази възможност
        Изпратих имейл на представителя на Ауди за България и вече година нямам никакъв отговор.Сега мисля да пиша имейл в централата им в Германия, но реших все пак да пусна обявата и тук.

        Коментар


          #5
          doofiat написа:
          Bella написа:
          Защо не се свържеш с Ауди директно и не им предложиш колата?Лично познавах човек със старо Ауди изминало над 800 000 километра без ремонти и му смениха колицата с чисто нова!Замисли се над тази възможност
          Изпратих имейл на представителя на Ауди за България и вече година нямам никакъв отговор.Сега мисля да пиша имейл в централата им в Германия, но реших все пак да пусна обявата и тук.
          Ако мога да бъда полезна пиши ми,владея отлично немски,живяла съм там доста време.Поздрав и Успех!
          НЕ на безразсъдното шофиране!

          Коментар


            #6
            doofiat написа:
            Bella написа:
            Защо не се свържеш с Ауди директно и не им предложиш колата?Лично познавах човек със старо Ауди изминало над 800 000 километра без ремонти и му смениха колицата с чисто нова!Замисли се над тази възможност
            Изпратих имейл на представителя на Ауди за България и вече година нямам никакъв отговор.Сега мисля да пиша имейл в централата им в Германия, но реших все пак да пусна обявата и тук.
            Че няма да я сменят - няма. Ама все пак пиши на тия в Германия, не се занимавай с българските убитаци.Аз като имах Ауди ме интересуваха няколко неща и пратих мейли на българите и на немците. От българска страна - само мълчание, а немецо първо ме поздрави за това, че карам Ауди, второ ми даде пълна информация за това, което ме интересуваше и трето - направи всичко това като ми изпрати супер официално книжно писмо, а не некъв глупав и-мейл... направо останах като треснат с мокър парцал.Естествено от моя страна последва поздрав по електронната поща, но не към немеца, а към нашите родни събратя и разбира се най-вече към роднините им по права линия, в частност - техните майки.
            Bravo 1.6 16v

            Коментар


              #7
              Да попитам какъв е двигателя, че нещо не мога да намеря в нета. Имам интерес, но не мога да предложа голяма цена, а като гледам колата е много запазена.Може да и вземеш доста добри пари. Пусни обява в mobile.de Там има страшни ценители. Един познат продаде Варшавата на дядо му за 7000Евро там.

              Коментар

              Working...
              X