Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT BRAVA на части.ОЩЕ ПО-НИСКИ ЦЕНИ!ЗА РУСЕ->ВАЖНО ИНФО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    idm написа:
    Баааа до тука тотала е на 3965лв! И аз ли да си продавам колата на части?
    Ми ходи си я шибни някъде ако завиждаш

    Коментар


      #17
      niko_ymn написа:
      Язък. Ти май сега лятото я беше взел колата. Ще си намериш по-хубава, поне тази си е свършила работата да ви опази вътре. Коя година беше колата - дръжките напукани ли бяха - обелена гумата им? Какъв разход ти даваше тази ламбда - дали е читава? Не разбрах и на кабелаците и лулите за свещите цената заедно със свещите ли е обща? И как можахте да я ударите хем отпред хем отзад?
      Ами да лятото я взех колата ама имам тежък крак и...така.Дръжките са счупени.Не стават.Отзад не съм я удрял,отзад е горе долу здрава,само дето бронята е пукната.Иначе за ламбдата-значи градско ми даваше 8 извънградско 5.Може да ти се стори преувеличено но това си е истината.Аз не съм чак автомобилен експерт но за ламбдата мога да ти гарантирам че е на 6.За кабелаците не знам още цени на лулите.На свещите и запалителните кабели научих цената,но не знам за лулите.Абе ше ги дам на разумна цена бе.Не само тях ами и всички части дето са здрави.Нямам на идея да жуля когото и да било.Просто не знам цените на някои части като нови че да кажа нещо конкретно.Колега на теб какво ти трябва.Кажи на ЛС и ще измислим нещо.

      Коментар


        #18
        Колега, не се притеснявай ще си вземеш по-хубавка количка, както направих и аз и успех с продажбите. Бързичко ще я разпродадеш. Дано да са ти платили хубава застраховка.
        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

        Коментар


          #19
          Засега чакам решението на застрахователите.

          Коментар


            #20
            Georgi написа:
            idm написа:
            Баааа до тука тотала е на 3965лв! И аз ли да си продавам колата на части?
            Ми ходи си я шибни някъде ако завиждаш
            Не смятам че точно ти си човека които трябва да ми прави забележка!! Ок? Исках да кажа че колегата някои от ценичките ги е надул доста!!! Дан стане кат Евита че бая нещо и хартиса.

            Коментар


              #21
              idm написа:
              Georgi написа:
              idm написа:
              Баааа до тука тотала е на 3965лв! И аз ли да си продавам колата на части?
              Ми ходи си я шибни някъде ако завиждаш
              Не смятам че точно ти си човека които трябва да ми прави забележка!! Ок? Исках да кажа че колегата някои от ценичките ги е надул доста!!! Дан стане кат Евита че бая нещо и хартиса.
              Отново казвам за незнам кой път-цените на някои неща не можах да ги намеря никъде и съм дал някви примерни.ТОВА НЕ СА КРАЙНИ ЦЕНИ.Както казах и преди нямам за цел да ожуля който и да било.Плюс това аз нямам интерес да надувам цени,на мен не ми трябват да си седят у нас,а да ги разпродада.Ако ви трябва нещо казвате,сложената от мен цена да не ви притеснява,ще измислим някаква която е по-приемлива.

              Коментар


                #22
                Какво ме намесвате тука. Нищо не е останало, просто се иска време. А общо взето колата прилича на извънземно вече. А на потърпевшия ще кажа не си сваляй цените надолу. С това няма да си помогнеш никак. За няма и 3 месеца продадох 80% от колата.
                SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                Коментар


                  #23
                  Скоро купувах от един друг пич и почти не сме се пазарили - лошото е, че по моргите продават на 66-70% от пазарната стойност на някои неща и за това предпочитам от форума - липсваха ми дреболии - някй друг пепелник например, но и огледалото ми от дясно механичното още си е от Браво и искам от Брава, че леко ми дразни недонапасването макар и с няколко милиметра. Аз съм свикнал нещо като ще е на старо да е около на половин цена. За разхода ти вярвам - само не знам дали да не взема ламбдата направо с тръбите и едното гърне, а и ти си ми на 100 км - може да се разходя и да си харесам и друго. Ще ти пиша допълнително на лични.
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #24
                    НОВИ ЦЕНИ.

                    Коментар


                      #25

                      Коментар


                        #26
                        Седалките продаде ли ги или да продължавам да нахалствам ? :D
                        Lancia Y, 1.2, 60

                        Коментар


                          #27
                          Не не съм ги продал.Можеш да продължиш с нахалството :D

                          Коментар


                            #28
                            Ами хайде да действаме ?
                            Lancia Y, 1.2, 60

                            Коментар


                              #29

                              Коментар


                                #30
                                xploda написа:
                                Емблемата я нямам.Третия стоп не бачка.А това за моторчето не го разбрах-за стъпковото ли питаш колега?
                                а емблемката 16V имаш ли я намира ли ти се? :D
                                Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                                Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                                Коментар

                                Working...
                                X