Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Brava 1.2 16V

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Brava 1.2 16V

    Fiat Brava 1.2 16V99 год. светло бежова. Колата е запазена и е гледана с много желание.Вече са ми малки множко и трябва да се разделя с поне една Екстрите са:ел. стъклаборд. компютърABS4 еърбега (два в предните седалки и един във волана и един в таблото за пасажера)климатикстерео уредба (оригиналната)хидравликаел фаровеКолата е с опция да се сложи АГУ, но това е само по желание!Сменени са масло, ангренажен ремък и въобще всички ремъци преди 1000 км.сменено хидравлично маслона километража пише 47 000 км.на сервизната книжка последната смяна на масло е отбелязана на 42 000 км.Имам всички сервизни документи и т.н. за колата.Вкарана е от Германия аз не съм се занимавал да превъртам километри.Много хора от форума ме познават и могат да потвърдят, че съм винаги съм бил коректен.С простотии не се занимавам!Който има интерес по-добре да види колата на живо и ще се убеди, че е невероятно запазена.В България е направила 1000 км (откакто е сменено маслото и т.н.). Просто няма кой да я кара.Затова я и продавам.Снимки ще постна утре.За контакти тук или GSM 0895 613 660Поздрави!Слави
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    А за цената, нещо ориентировъчно ?

    Коментар


      #3
      Re: Fiat Brava 1.2 16V

      Слав написа:
      Колата е с опция да се сложи АГУ, но това е само по желание!
      Без ни най-малко желание да офф-топича - това какво ще рече ... То на всяка кола има опция да се сложи...
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Колата е с монтирана газова бутилка и изпарител и е с прокарани тръбички, но нищо повече не е правено, защото знам, че някои хора са върли противници на газта.Именно затова казвам, че е по желание, защото е въпрос на 3 часа да се довърши Който не желае разбира се махаме бутилката, тръбичките и изпарителя и смъквам цената.Никъде нищо не съм дупчил и т.н. държа да се знае това! Колата е с две дистанционни, два сини ключа, един червен (или кафяв или там какъвто е на цвят, че не мога да го оприлича ) Има аларма, че съм забравил да спомена и цената е 5000 лв. ( с бутилката и изпарителя ) Колата е с новите номера, застраховки, прегледи, екотакси и т.н. такси
        Прикачени файлове
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Ето още снимки И снимково обяснение защо съм писал, че слагането на газ от желаещите е улеснено доста
          Прикачени файлове
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            Колата си заслужава, колеги.Който се интересува и дойде на място ще се убеди лично
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              ако не се лъжа това е автоматичен климатиквсе пак не е "обикновен" :D
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Не се лъжеш хич.Колата е с бордови компютър.Забравил съм да напиша и сама си регулира температурата вътре в купето при задание на градуси Показва и външна температура
                == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                Коментар


                  #9
                  климатроник
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    Мда климатроник го водят. :P Без бутилката и изпарителя колата мога да я дам за 4700 Има всички документи от чужбина, включително и касовите бележки от паркингите там :D
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #11
                      обяснете ми какво значи това автоматичен климатик че никои не може кадето и да съм питал
                      BMW E39 2.5I
                      http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                      Коментар


                        #12
                        Автоматичен климатик е климатроник- Има копче AUTO, което като го натиснеш клитатика духа според това колко градуса си нагласил
                        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                        Коментар


                          #13
                          ico83 написа:
                          обяснете ми какво значи това автоматичен климатик че никои не може кадето и да съм питал
                          Не си питал който трябва товята Мареа не беше ли така.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            Ми има си сензор, който отчита температурата в купето.Нагласяш желаната температура и той си я поддържа.Когато не е необходимо просто не се включва и не товари колата
                            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                            Коментар


                              #15
                              Tornado написа:
                              ico83 написа:
                              обяснете ми какво значи това автоматичен климатик че никои не може кадето и да съм питал
                              Не си питал който трябва товята Мареа не беше ли така.
                              така бешес температурното разграничение тя и алфата ми е така ама някаде го жодят климатроник някаде ажтоматичен климатик някаде само климатик и за това питам
                              BMW E39 2.5I
                              http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                              Коментар

                              Working...
                              X