Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава се Фиат Браво 1,6 16V- нова цена 3000лв.- ПРОДАДЕНА

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава се Фиат Браво 1,6 16V- нова цена 3000лв.- ПРОДАДЕНА

    Смених фиатката с друг фиат и се продава Fiat Bravo 1.6 16V (90кс) Година на производство - март 1996г. Километри - 182 000 км. Цвят червен Ел.пакет (ел. стъкла, ел. оледала, подгряване на оледала), фарове за мъгла в бронята, трети стоп, чупещ волан, серво управление, централно заключване, аларма, имобилайзер. Допълнителен спойлер, спортно гърне - REMUS. Сменени съединител, лабда сонда, термостат, стартер, алтернатор и др., много добро техническо състояние. В момента с летни гуми, допълнително 4 бр. зимни гуми. Стандартни пълен комплект 6 тонколони и допълнително 2бр. JVC трилентови в кората. 3 ключа за колата (червен, 2 сини) и кодове. Застраховка Гражданска отговорност за 2007г. Застраховка ПЪЛНО АВТОКАСКО до 17.01.08г забележки: преден капак- драскотина, спойлер- повреден лак. цена 3500лв. тел: 0896 378216
    FIAT Stilo 1.4 16V
    FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

    #2
    Още снимки

    още снимки
    FIAT Stilo 1.4 16V
    FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

    Коментар


      #3
      нова цена 3200лв
      FIAT Stilo 1.4 16V
      FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

      Коментар


        #4
        колеги такава хубава колица и да няма кои да я отнесе почва да ме хваща яд че нямам тия пари да доида и да я отнеса

        Коментар


          #5
          Taя Фиат-ка още ли се продава? Един мой фр иска точно такава Парите ще ги има до 15.08 и ако до тогава я има още....Само ще помоля да му претите снимките на terora@abv.bg Thanks

          Коментар


            #6
            Тази количка наистина не е за изтърване продава ли се още.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Ако може да се подновят и снимките.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Sparco_Racing написа:
                Taя Фиат-ка още ли се продава? Един мой фр иска точно такава Парите ще ги има до 15.08 и ако до тогава я има още....Само ще помоля да му претите снимките на terora@abv.bg Thanks
                Колата още се продава. Снимките са изпратени на посочения адрес. Извинявам се за забавянето.
                FIAT Stilo 1.4 16V
                FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

                Коментар


                  #9
                  Tornado написа:
                  Ако може да се подновят и снимките.
                  Снимките са актуални и са правени специално за продажбата.Още снимки:
                  Прикачени файлове
                  FIAT Stilo 1.4 16V
                  FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

                  Коментар


                    #10
                    Заедно с причината за продажбата
                    Прикачени файлове
                    FIAT Stilo 1.4 16V
                    FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

                    Коментар


                      #11
                      Още снимки:
                      Прикачени файлове
                      FIAT Stilo 1.4 16V
                      FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

                      Коментар


                        #12
                        pakumba написа:
                        обявата я има в мобиле, обаче тука щото сме богати е по-скъпичко обявена
                        Цената вече е 3000лв. забавих с обновяването тук, извинявам се. пазя пълна информация за всичко сменено и на колко км е станало докато аз съм собственик на колата (последните 50000км).Някой от по важните части:сега е на 182000смененнизадни накладки, жилата на ръчната и лагери на носачите отзад- 180000съединител - пълен комплект- 180000алтернатор- 178400стартер - 174700мека връзка (изпускателната уредба)- 170000кабели на свещи - 167800нов акумулатор VARTA- 166620термостат- 164800отпред биалетки и носачи- 159600отпред амортесьори- 142700ламбда сонда- 142000потенциометър на газта- 146000сменен е катализатора с резонатор- 136000Всички консумативи са сменяни редовно и са купувани без пестене на средства (каквито трябва а не най-евтините).Гумите не са чисто нови, но са в добро съсътояние и са 8бр (зимни и летни комплекти). има си колата гражданска и пълно каско. Забележките са по външния вид и съм ги описал.Повече намаления на цената не се предвиждат , ако някои я взима да си казва иначе си остава за мен
                        FIAT Stilo 1.4 16V
                        FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

                        Коментар


                          #13
                          Ако беше с климати я взимах 100% Има ли вариант за добавяне и би ли станало качествено?

                          Коментар


                            #14
                            ако беше с климатик нямаше да е на тази цена пусни търсачката и ще видиш вариантите за добавяне на клима. аз я гледах количката, добра е, има си забележките естесвено, но човека ги е описал.
                            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                            Fiat Bravo'97 1,6 16v
                            Fiat Tempra'91 1,6 mono

                            Коментар


                              #15
                              И мен ме привлича...Засега обаче чакам едни пари, ако дойдат навреме, и не намеря изгодна Капа, може и да се спазарим, ако разбира се дотогава не си я продал.

                              Коментар

                              Working...
                              X