Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT BRAVO HGT /Браво ХГТ/ - НЕ СЕ ПРОДАВА ВЕЧЕ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    krum_ktk написа:
    НОВА ЦЕНА 5200 лв.
    За два месеца не си я продал и вече свали 1000`ка?Аз имам такова прасе и си заслужава определено!Друж си на цената~!
    FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
    FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
    LANCIA Ypsilon Elefantino blu
    http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
    http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

    Коментар


      #17
      VFTI написа:
      Джантите от първата(тия 16" яките) снимка продаваш ли ги???Драсни ако ги даваш...може и без гумите :D Може и с тях...Миси предварителноИли поне кажи от къде да се сдобия с такива, ако не даваш твоите :P :P
      джантите са CMS - има ги в радиял и в дияна, потърси и в интернет кой е вносител на CMS
      SASTEZATEL

      Коментар


        #18
        mr_bobs написа:
        krum_ktk написа:
        НОВА ЦЕНА 5200 лв.
        За два месеца не си я продал и вече свали 1000`ка?Аз имам такова прасе и си заслужава определено!Друж си на цената~!
        не съм свалил 1000 ка, просто махнах от офертата зимните гуми с джантите и багажника за ски и тя си поевтиня, апък после почнах и да свалям допълнително - защото колата вече почти 5- ти месец седи пред дома - имам друга. Дано я купи някой до декември :D , че поне да не и плащам застраховките за 2008 :D ебатии и ташака, почвам да си мисля че ХГТ - та та са непродаваеми - това го имам от 3 години и сажалявам че ми се налага да го продавам - ама иначе ще изгниежалко че несъм достатъчно богат да си я държа за ръчки от време на верме :D
        SASTEZATEL

        Коментар


          #19
          нова цена - 5199 лв. айде народееее, неостана :D :D :D :D :D
          SASTEZATEL

          Коментар


            #20
            нова цена - 5198 лв. айде народееее, неостана Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
            SASTEZATEL

            Коментар


              #21
              нова цена - 5197 лв. :D
              SASTEZATEL

              Коментар


                #22
                Я ше чекам още 1197 дни да паднеш на 4000
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #23
                  Джантите CMS, продадени ли са?Ако не, ме интересуват.
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #24
                    Yavor написа:
                    Я ше чекам още 1197 дни да паднеш на 4000
                    чакай :D :D :D ма голям шанс до тогава да и пийна сосеца :D :D :D освен това тука колегата продава почти като за теб http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=18819за tyson - не се продават
                    SASTEZATEL

                    Коментар


                      #25
                      Това Браво го виждам секи ден на "Черковна" и мн радва,ама вече си имам и аз.Успех с продажбата и на всеки който има интерес ще кажа че си заслужава.Много яко Браво.Купувайте народеееееее !!!

                      Коментар


                        #26
                        това от черковна е :D мерси за препоръкатанова цена 5196 лв.зимай народеееееееееееее
                        SASTEZATEL

                        Коментар


                          #27
                          НЕ СЕ ПРОДАВА ВЕЧЕ - колата зимата ще я кара брат ми и аз за кеф от време на време :D :D :D напролет като стане време за скутери ви я пускам пакМЕРСИ ЗА ПОЗИТИВНИТЕ МНЕНИЯ ЗА АВТОМОБИЛА
                          SASTEZATEL

                          Коментар

                          Working...
                          X