Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Гранде Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Гранде Пунто

    Фиат Гранде Пунто 1.4i Dynamic, чисто нов, закупен от ’Ауто Италия’09. 2006г., гаранция до 09. 2008г. , всички екстри, 5 звездна сигурност, 2x Air Bag, ABS+EBD, кожен мултифункционален волан, кожена топка на скоростния лост, сгъваем ключ, регулиране на волана по височина и дълбочина, регулиране по височина на шофьорската седалка, Cyti режим за улеснено паркиране, делима задна седалка 60: 40, ISOFIX Цена: лизинг 8500лв. + 50вн. x283лв. в брой: 20500лв. Подарък: алуминиеви джанти 16’’ тел.: 0878/383-323Няма нужда от коментари в този раздел ако ви се приказва пуснете тема в Общи! А до колегата nix пусни снимки на колата!rustson!

    #2
    Колко е в магазина, че на разбрах? Вземи кешова цена, сложи аларама, боя металик, кожен волан, добави и лихвите за 60м. лизинг и ако излезе под 25хил. ми се обади, ще ти я подаря

    Коментар


      #3
      Относно снимките, опитах на няколко пъти, но не ми ги прикачва. Формат Jpg. са с размер до 700kb. Не зная защо не се получава

      Коментар


        #4
        nixx написа:
        Относно снимките, опитах на няколко пъти, но не ми ги прикачва. Формат Jpg. са с размер до 700kb. Не зная защо не се получава
        Промени ги да не са Jpg a jpg с малко j и пробвай пак!
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          Благадаря за съветите, снимките ги качих и във форума на Алфа, просто, като дам "добави" на избрания файл, след това полето си остава празно, т.е. нищо не съм прикачил. Иначе са от моб. тел. с 3.2mpx, няма проблем във формата, от домашния компютър ще пробвам пак, довечера.Колега, ще черпиш - ето снимки на Грандето http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=12318doofiat

          Коментар

          Working...
          X