Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам "FIAT Punto" - силно катастрофирал!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам "FIAT Punto" - силно катастрофирал!

    "FIAT Punto 1.2i Active" Дата на първа регистрация: 14.09.2005г.Пробег: 22’000км.Мощност: 60к.с.Скоростна кутия: 5-степенна, механична.Описание: Сребърен металик, Бензин, Хечбек, 5 врати, Аларма, Централно заключване, Имобилайзер, Ел. стъкла, Бордови компютър, Климатик, Севро управление с прогресивно действие, Фабрично стерео.Допълнителна информация: Колата е закупена и обслужвана от официалния вносител за България - ’АутоИталия’. Първи собственик, с изплатен лизинг и възможност за прехвърляне собствеността директно на купувача. Има всички сервизни документи, комплект ключове и код-карта. Здрав двигател и скоростна кутия, реални километри.Цена: 4000лв.За контакти: 088 33 830 33 - Кирил

    #2
    Ох мале, и това беше на връщане от Италфеста нали...Гадост... Че и на части не става - няма много такива.Сори за офффа...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Мойте съболезнования!Що да не става за части? Двигателя, всичко от лявата страна и салона са добри.
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Executor написа:
        Мойте съболезнования!Що да не става за части? Двигателя, всичко от лявата страна и салона са добри.
        Да ама колко са от тоя модел в БГ все още...А за съжаление почти нищо не става за МК1 - иначе щях да съм скочил като лешояд...
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          Лявата страна и задната част са напълно здрави, до колкото мога да се изразя така От салона са засегнати само колонката и тапицерията на предна дясна врата, ако не ме лъже паметта П.П.Явка, инцидента е на отиване към ИТАЛФЕСТ

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Нова цена - 3600лв.

                Коментар


                  #9
                  Що не го почнеш на части бре Кики! Вчера някой търсеше скорости, друг ще вземе матора, аз нещо друго, и ш’ са оглозга за нула време!
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    Nino, никой не ме питал за части Имам съмнение, че накрая ще ми останат неща, които никога няма да мога да продам и затова предпочитам да я продам цяла А и Явор нали каза, че нищо не става на предишното Пунто, пък с новите фарове няма много....

                    Коментар


                      #11
                      Твоето е МК2b...моето е МК2.Предният капак и фаровете са различни, иначе останалото си е еднакво.Стига да има къде да го съхраняваш и разпарчатосаш, на бас, че на части ща му вземеш към 5 и нагоре.Един от скъпите агрегати му е "СИТИ"-то...компютър, ел. мотор, редукторна част, валове.Тепърва този модел започва да се внася на втора ръка.Хвърли едно очо на "EVITA" списъка.
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        Nino написа:
                        на бас, че на части ща му вземеш към 5 и нагоре.
                        гаранция ... не съм видял дали си пуснал обявата в мобилетоно ако искаш мога да ти я пусна като ВИП с пълен достъп !!!
                        Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                        Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                        Коментар


                          #13
                          DiStefano написа:
                          Nino написа:
                          на бас, че на части ща му вземеш към 5 и нагоре.
                          гаранция ... не съм видял дали си пуснал обявата в мобилетоно ако искаш мога да ти я пусна като ВИП с пълен достъп !!!
                          Днес я видях, пуснал я е мушмурокът!
                          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                          Коментар


                            #14
                            Nino написа:
                            Твоето е МК2b...моето е МК2.Предният капак и фаровете са различни, иначе останалото си е еднакво.Стига да има къде да го съхраняваш и разпарчатосаш, на бас, че на части ща му вземеш към 5 и нагоре.Един от скъпите агрегати му е "СИТИ"-то...компютър, ел. мотор, редукторна част, валове.Тепърва този модел започва да се внася на втора ръка.Хвърли едно очо на "EVITA" списъка.
                            ПП....ПРОДАЙ МИ ТАСОВЕТЕ БРЕ.... това ще е едно добро начало! !!!
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #15
                              Nino написа:
                              Твоето е МК2b...моето е МК2.Предният капак и фаровете са различни, иначе останалото си е еднакво.Стига да има къде да го съхраняваш и разпарчатосаш, на бас, че на части ща му вземеш към 5 и нагоре.Един от скъпите агрегати му е "СИТИ"-то...компютър, ел. мотор, редукторна част, валове.Тепърва този модел започва да се внася на втора ръка.Хвърли едно очо на "EVITA" списъка.
                              Напълно съм съгласен с Nino и от първия ден като ти видях обявата се чудя, защо не я продаваш на части.100 пъти по-бързо ще я продадеш на части.Не всеки се замисля за какво може да му потрябва една блъсната кола.

                              Коментар

                              Working...
                              X