Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Pioneer DEH-3700MP

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
    Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
    Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
    Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

    Коментар


      #47
      pugsy написа:
      колеги намелете малко забележките за тоя правопис,все пак това е форум е не училище
      Павка, моля те! Български форум сме! Въпрос на елементарни усилия и етика е всеки преди да натисне бутончето "изпрати" да си прочете творенията!За индивиди, които са завършили трети клас на Н-ското помощно училище няма да говоря, те толкова си могат... мисля ,че случаят не е такъв!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #48
        Не е истина... Освен правопис и колко високи са цените в тоя форум, последно време друго май не се коментира...
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #49
          Nino написа:
          pugsy написа:
          колеги намелете малко забележките за тоя правопис,все пак това е форум е не училище
          Павка, моля те! Български форум сме! Въпрос на елементарни усилия и етика е всеки преди да натисне бутончето "изпрати" да си прочете творенията!За индивиди, които са завършили трети клас на Н-ското помощно училище няма да говоря, те толкова си могат... мисля ,че случаят не е такъв!
          вярно е не отричамно в много теми се правят забелжки и малко дразни,незнам дали се правят на Л.С. но ще е по добре там да се правят

          Коментар


            #50
            хммти били купил некво cd за 300лв втора ръка,при положение,че ново струва + 50-60лвАЗ НИКОГА

            Коментар


              #51
              pugsy написа:
              вярно е не отричамно в много теми се правят забелжки и малко дразни,незнам дали се правят на Л.С. но ще е по добре там да се правят
              Щом се налага-ще се правят! Обикновено се случва, когато има системни и груби грешки. Не може в три изречения да имаш 6-7 грешки. Темата сме я обсъждали и определено привържениците на правописа бяха повече! Един от основните проблеми е, че се пише набързо нещо и се праща без да се погледне. И аз правя често грешки, но се поправям. Случвало ми се е да не съм сигурен за правописа на някоя дума-проверявам го! В интернет това отнема секунди. А това да изпякаш някакви думи изписани по-зле от първолак и да изчезнеш надявайки се, че някой ще прочете твоето творение и ще ти помогне е меко казано неуважение.Ето така изглеждаше на юнака обявата:Anaboliy написа:Продавам си ЦД-то, исмак да взимам нещо от по-висок клас. Плеара свири мн добре може да се чуе. Няма забележки. ето малко по-подробно инфоТУК СУПЕР СПЕШНО СЕНА 155 лв без излишни коментаари моля!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #52
                Anaboliy написа:
                Не е истина... Освен правопис и колко високи са цените в тоя форум, последно време друго май не се коментира...
                Ами да хванем да го направим тогава един "REPAIR", "SERVISE" ,"INSTRUCTION" MANUAL и да се кефим, цените няма да ги коментираме, правописни грешки също, щото ще е само "copy", "paste"?!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #53
                  Леле немога да повярвам.... Колко много се ядосват хората, при това олегнали вече, от някакеи бързо надраскани постове. Май има много пенсионирани учители тук Нищо лично, явно вече всички модове и тем-подобни са ми вдигнали мерника...Я изтийте темата, че ми писна да се заяждаме като малки деца...
                  Fiat Bravo 1.9 TD100

                  Коментар


                    #54
                    Anaboliy написа:
                    Леле немога да повярвам.... Колко много се ядосват хората, при това олегнали вече, от някакеи бързо надраскани постове. Май има много пенсионирани учители тук Нищо лично, явно вече всички модове и тем-подобни са ми вдигнали мерника...Я изтийте темата, че ми писна да се заяждаме като малки деца...
                    Прочети си още веднъж постта... нарочно го цитирам.Никой не се ядосва и не ти е вдигнал мерника! Сега виждам, че просто е нямало смисъл да ти правят забележки, ти толкова си можеш... до преди половин час не вярвах!
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #55
                      Anaboliy написа:
                      Леле немога да повярвам.... Колко много се ядосват хората, при това олегнали вече, от някакеи бързо надраскани постове. Май има много пенсионирани учители тук Нищо лично, явно вече всички модове и тем-подобни са ми вдигнали мерника...Я изтийте темата, че ми писна да се заяждаме като малки деца...
                      Да "изтием" темата ли? :D "бързо надраскани постове" сам си го каза! А това, че не приемаш съвети от "олегнали" хора означава, че ще си биеш главата някой ден... А между другото до пенсия ми остава доста. Средното си образование завърших с 4.50, а висшето с 5.50. Понякога и аз допускам правописни грешки, но не фрапиращи, като теб-човек излезнал скоро от гимназията. И между друото не виждам повод да обиждаш.
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #56
                        Колеги какво се продаваше тука?Нещо пак засмърдя тука яко
                        Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
                        Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
                        Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

                        Коментар


                          #57
                          Колеги, недейте така аз току що се ядосвах на колегите от алфа форума и начина по-който коментират ... Като гледам тука е същото. http://clubalfaromeo.com/forum/viewt...=11493Може да става и на лични това
                          SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                          Коментар


                            #58
                            Прави са колегите Vladim и Nino. След като се пише нещо във форума, който все пак е някаква публична среда, трябва и поне малко от малко да се гледа какво се пише. След като след няколко добронамерено направени забележки се продължава в същия дух, значи човекът просто не прихваща. И защо забележките да се правят на лични - нека всички да видят отношението на пишещия първо към тях, после и към себе си. Простотията не е знаме, което можеш с гордост да развяваш. По-добре си мълчи, отколкото да се излагаш още повече. Вярно, форумът не е училище, но никой не е длъжен да чете някакви неразбираеми думи. И, колеги, оставете го вече момчето, много внимание му обърнахте, ще вземе да се самозабрави, а и като гледам, той май предимно сам си се хвали с качествата на музиката и дори малкото заинтересовани не се хващат.
                            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                            Коментар


                              #59
                              Как да не се хващам? Заинтересован съм и се хващам. Даже съм дал напълно сериозна оферта, която трябва да бъде оценена по достойнство, щото обикновено неграмотиите просто ги пропускам. Обаче спешната продажба се закучи, гледам, та ще си огранича офертата до края на седмицата, после ще ходи надолу, щото всички знаем как им падат цените на тия техники в днешно време. Най-много Гришата да намаже ЦД-то
                              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                              Коментар


                                #60
                                пайнера дето ти предлагах е 5800 а не 4800 ако това променя нещата
                                0886948477

                                Коментар

                                Working...
                                X