Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам фарове за Фиат "Брава"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ко й има на цената 165 лв. ?Все пак се продават, а не се подаряват...

    Коментар


      #17
      ми така де кво искате вие без пари ли...някой да му вади на момчето 150 лв пък да видим дали нямя да ги даде
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #18
        Мисля, че фактът два месеца никой да не прояви интерес сам говори за себе си. Но в крайна сметка ти си решаваш. Като се стискаш за 15-20лв. дръж си ги в килера. Може пък наистина в момента никой да не търси. Е... някой ден ще дойде звездният им час, успех!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          АХАХАХА ко за 15-20 лв. аз казах 75-80 лв. на фар, което прави 150-160лв. и правим сделката...

          Коментар


            #20
            Mclary написа:
            АХАХАХА ко за 15-20 лв. аз казах 75-80 лв. на фар, което прави 150-160лв. и правим сделката...
            За сваляне на цената с 15-20лв. имах предвид, а не за толкова да ги продадеш. Просто съвет ти давам, на мен не ми трябват фарове. Явно не бързаш и затова не си склонен на по-сериозен компромис.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #21
              Когато реша да ги подаря първо тука ще пиша...Все пак иди си търси оригинални фарове за 150 лв..Който не иска да не купува, никого не съм принудил, и все пак не е коректно постоянно да ме съдиш за цената.Все пак аз решавам колко да определя и смятам че е достатъчно ниска..

              Коментар


                #22
                Аре 150 лв. !

                Коментар


                  #23
                  Още се продават.

                  Коментар


                    #24
                    Пфу, най-накрая. ПРОДАДЕНИ СА !

                    Коментар

                    Working...
                    X