Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам и аз Лаптопче

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам и аз Лаптопче

    Продавам и аз едно лаптопче Prestigio, по спецификация се води Сlеvо 2700Т, Пентиум ІІІ, 1,133МHz, 256 RAM, 14 инча монитор, 10 GB хард. Всичко си му върви, Батерията е сдала багажа. Компютъра работи като офисен и работи по цял ден без да спира(предполагам затова и батерията му сдаде багажа, правя стъпки да я рециклирам), засега все едно че няма батерия., Не мога да кажа че грее, според мен нормално, щом изкарва по 10 часа включен. Доскоро имаше и Windows XP, върви си без грешка, ама сега разкарах всичко предвид че е офисен комп. сега има само Линукс. Не става за игри. За филми няма проблеми, и за офисен също. Цена засега незам, но ми се върти нещо като 500 лв. и ще коментираме евентуално. По късно ще намеря точните му характеристики.
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    Дай повече инфо, wireless сигурно няма, какви портове има - PCMCA, USB ... и колко.От снимките се вижда че има флопи, ЦД какво че те и пише ли и т.н.Заинтересуван съм иначе. Виждам че състоянието е добро.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      след малко, сега малко ми е на горе че разбили офиса, и полицията за малко да ме прибере, щото съм недоволен че нищо не правят
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #4
        phoenix написа:
        след малко, сега малко ми е на горе че разбили офиса, и полицията за малко да ме прибере, щото съм недоволен че нищо не правят
        Еееее лошо!!! Ще чакаме инфо около ситуацията при теб и не се заяждай с ченгетата, че с тях на глава трудно се излиза.

        Коментар


          #5
          Гадове мръсни, както и да е, нищо откраднато няма освен таблото с бушоните (предполагам местни наркомани)сега за лаптопчето: 14.1" XGA TFT : Sis 630st Chipset, Shared Memory Graphics (64Mb Max), on-board 56k modem, onboard 10/100 Lan RJ45, 2 x USB, 1 x PS/2, 1 x Parallel, 1 x CRT, S-Video TV-Out, IEEE1394 Firewire, PCMCIA, Irda, 8-Cell Li-ION battery, засега това намерих. Има само CD, не е записвачка, мишката ако ви допада(понеже и мини мишле) подарък.имам и такава карта дето е за безжичен интернет, може и тя да мине като подарък с лаптопа(не е 100% понеже картата ни е подарък за сватбата и трябва да го обсъдим с половинката)Има още нещо, като го пусна сутрин и малк му бръмчат вентилаторчетата, но докато зареди Линукса замлъкват. Все пак машинката не е нова и предполагам търябва да се почистят, смажат или сменят.....на мен не ми се занимава. вентилаторите са 2 един отзад много малък и един който е над процесора телефона ми е 0886 189 894
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            Бартер за Q-tec 9090?http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=816
            Alfa 156 2.4JTD ~180p.s., Alfa 145 1.9 JTD~140p.s., MAREA 2.4TD124p.s., TEMPRA 1.9 TD-92p.s., TIPO 1.6 2act-90p.s.

            Коментар


              #7
              Aми офертата не е лоша, но засега го продаваме за да купим друг компютър за офиса, по скоро стационарен. Така че бартера не ме устройва, трябват кинти в кеш . Иначе като купим новия комп, ще сменям и телефона май....може би ще те потърся ако не си го дал още, че много ми хареса.
              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
              ИТАЛФЕСТ 2007

              Коментар


                #8
                Ами според мен лаптопа си струва

                Коментар

                Working...
                X