Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 3бр. чейнджъри GRUNDIG MCD 30 оригинални за FIAT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 3бр. чейнджъри GRUNDIG MCD 30 оригинални за FIAT

    Продавам 3бр. чейнджъри GRUNDIG MCD 30 без касетите за дисковете.Два от чейнджърите работят -по 50лв на бр, а третият е за части-20лв.Пробвал съм ги при един приятел на BRAVATA и гарантирам с главата си за тях.Снимки ето тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=28843&photo=3 . За повече инфо на ЛС или тел:0898421293-Петров
    www.webasto.snimka.bg www.duratorq.snimka.bg

    #2
    40лв на брой на работещите
    www.webasto.snimka.bg www.duratorq.snimka.bg

    Коментар


      #3
      www.webasto.snimka.bg www.duratorq.snimka.bg

      Коментар


        #4
        На мен ми трябва един за оригиналния касетофон на Браво...но не знам кога ще ходя до Видин. Щеше ми се да го пробвам преди да го купувам. Искам да знам как чете дискове. Имаш ли път към София скоро?
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          GTipo написа:
          На мен ми трябва един за оригиналния касетофон на Браво...но не знам кога ще ходя до Видин. Щеше ми се да го пробвам преди да го купувам. Искам да знам как чете дискове. Имаш ли път към София скоро?
          а как ще го пробваш колега?и все пак ако се намери липсващата част - трябва да чете и от RW, записан на 1хкакто и да не замисля при смяната на песните
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            GTipo написа:
            На мен ми трябва един за оригиналния касетофон на Браво...но не знам кога ще ходя до Видин. Щеше ми се да го пробвам преди да го купувам. Искам да знам как чете дискове. Имаш ли път към София скоро?
            Няма проблем с пробата.Идваш на Видин и званя на приятелчето с бравата.Пробваме на неговата кола с неговата касета и остава сам да прецениш.Аз съм ги пробвал преди това ,но това няма значение(който дава парите той казва какви ще са правилата).Те ако имаха касети със сигурност нямаше да са тази цена ама .....Поздрави и пожелания за лек и успе6ен ден
            www.webasto.snimka.bg www.duratorq.snimka.bg

            Коментар


              #7
              www.webasto.snimka.bg www.duratorq.snimka.bg

              Коментар


                #8
                Re: Продавам 3бр. чейнджъри GRUNDIG MCD 30 оригинални за F

                perfekt написа:
                Продавам 3бр. чейнджъри GRUNDIG MCD 30 без касетите за дисковете.Два от чейнджърите работят -по 50лв на бр, а третият е за части-20лв.Пробвал съм ги при един приятел на BRAVATA и гарантирам с главата си за тях.Снимки ето тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=28843&photo=3 . За повече инфо на ЛС или тел:0898421293-Петров
                Може и да взема един ,но ме интересува от къде ще си намеря кабела за чейнджъра и касетките за дисковете.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  и аз зимам само вярно проблема с кабелите и касетките остава
                  Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                  Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                  Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                  Коментар

                  Working...
                  X