Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Брава 1.6 16v - Много добра!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Брава 1.6 16v - Много добра!

    Продавам си Фиатката - Brava ELX 1.6 16v . Колата е внос от Италия, производство Ноември 96-та, първа регистрация Февруари 97-ма. Карана е едва 3500 км в България, защото освен да ходя на работа почти не я ползвам за друго - няма време за жалост. В много добро състояние е. Цената с музиката(Касетофон пайнер, колони пайнер и специално изработена от Авител кора)е 4900 лв., а без музиката(оригинален касетофон и оригиналната кора, която е перфектна) - 4700 лв. Километрите са и реални, всичко е перфектно - скорости, съединител, дискове на спирачките, двигателчето мърка като новородено коте. Който има желание може да пробва. Регистрационният номер също е доста привлекателен - СА 3536 СА. Колата е поддържана тук > http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3974 и ако познавате Евгени и другите момчета те могат да ви кажат за какво става дума. На мен лично като я взех все ми повтаряха, че това е най-стегнатата Брава която са виждали СНИМКИДанни:Дата на производство - ноември 1996 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 103 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - Хечбек Пробег - 99000 кмЦвят - Сив (така се води по талон, за мен си е синя )Особености:4(5) ВратиABSAirbagАларма Ел. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматикЛети джантиМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. ЗаключванеПлюшен салонПодгряване на задно стъклоРегулируем воланДопълнителна информация:Пълно каско до Септември 07 вклч.Карана е 5 месеца в България -3500 км(съотвентно и всички консумативи са на 3 хил. км - масло,ремъци,филтри,ролки!!!).Чисто нови накладки.П.С. Възможен е лек коментар по цената, НО само от хора които се интересуват от нея. Много...ама наистина много моля тези, които не знаят колко струва поддръжката на една кола и се мислят за голяма работа да не се обаждат за да подбиват цената. Нека първо да видят моята кола, да я сравнят с някой друг боклук за 4000 лв. от Горубляне или където и да е и да видят каква е разликата, пък тогава ще си говориме. За справка вижте цените в mobile.de за коли със същите характеристики!
    Fiat Brava 1.6 16V

    #2
    Страхотна кола, приятелю! Който я вземе няма да съжалява. А обявата е една от най-изчерпателните, които съм виждал. Ако не си бях взел моята, сигурно аз щях да бъда следващият собственик на твоето возило. Успех с продажбата. Цената за онези, които са придирчиви, според мен е повече от добра.
    Fiat Brava_EL 1.6 16V 103hp

    Коментар


      #3
      с колко ключа е автомобила ?
      Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
      Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

      Коментар


        #4
        еми сега остава някой да каже интересува ли се от Пунто Спортинг и да действаме
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #5
          DiStefano написа:
          с колко ключа е автомобила ?
          С три ключа е! Два с дистанционно за алармата и един без!
          Fiat Brava 1.6 16V

          Коментар


            #6
            Здрасти,Пратих ти лично съобщение, но все пак ето телефона ми още един път:0889 618995.Поздрави,Тошо
            Пеш
            ----
            Ex Peugeot 206 -Служебен
            ----
            Ex Brava 1.6 16V ELX

            Коментар


              #7
              Еърбези според мен няма, но това да и е кусура Кога можем да се видим да погледна колата? Личните нещо не бацат, не знам що...?! Тел. ми е: 0889141432

              Търся Фиат Мареа

              Коментар


                #8
                vassil_bk написа:
                Еърбези според мен няма...
                Да, прав си ЕърбеЗИ няма, има еърбег (1!)
                Fiat Brava 1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  !

                  Да,красавица е колега

                  Коментар


                    #10
                    Привет , продадена ли е вече Бравата ?
                    Brava 1.6 ELX

                    Коментар


                      #11
                      Продадена ли е колата колега? Дай телефонче ако не е!
                      KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                      Land Rover Discovery 2.5TD '94
                      EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                      EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                      EX: Fiat Regata 1.7D '84

                      Коментар


                        #12
                        Едно птиче ми каза, че тази колегата toshe я е купил и не е чак в такова изрядно състояние, че и удряна тук-таме. Обаче дано я кара със здраве и безаварийно!
                        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                        Коментар

                        Working...
                        X