Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фарове за Брава/Браво-ПРОДАДЕНИ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фарове за Брава/Браво-ПРОДАДЕНИ

    Пускам нова тема тъй като старата не можах да я намеря с търсачката. Цена за двата 70 лв. счупени са им стойките за захващане към купето. Малко снимки:
    Прикачени файлове

    #2
    Я пусни снимки и на тези, които си сложил сега на колата си

    Коментар


      #3
      давам 40

      Коментар


        #4
        doofiat написа:
        Я пусни снимки и на тези, които си сложил сега на колата си
        Утре ще ги снимам на светло и на тъмно как светят много съм доволен общо взето само имам малко проблеми с реглажа но и него ше го догодя :D
        sasco написа:
        давам 40
        За кой колега левия или десния?

        Коментар


          #5
          Ето ги новите но на живо светят по-бяло но светкавицата на апарата ги прави вълти защото тя е доста бяла :D
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            А имат ли моторчета за регулиране щото аз търся 2 ?

            Коментар


              #7
              Те новите фарове се продават без моторчета или ако се продават с моторчета са по-скъпи. Та моторчетата ги сложих от старите на новите но мисля че в Интеркар се продаваха само моторчета нови..

              Коментар


                #8
                Мерси ще питам там.Че моите ми ги свиха в сервиза ...

                Коментар


                  #9
                  Може и поотделно по 40лв. , пък някой ако земе двата може да измислим коментарче :D

                  Коментар


                    #10
                    Колегата ви дава фарове със здрави стъкла за 40 лв.бройката,ако бяха със неоребрените ,а гладки стъкла досега да съм ги взел.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      Tornado написа:
                      Колегата ви дава фарове със здрави стъкла за 40 лв.бройката,ако бяха със неоребрените ,а гладки стъкла досега да съм ги взел.
                      Мерси колега за рекламата ,а да те питам ти си беше взел десен фар на Депо преди време имаше ли проблеми с регулирането му? Защото на мене точно десния ми свети доста ниско пък и левия и той ще е добре ако може да се дигне по-нагоре? Има ли някакъв чалъм щото аз съм решил да ги разглобявам и да ги преправя за да се дигат по-нагоре :D

                      Коментар


                        #12
                        Аз го вдигнах максимално този Депото и то без механизмите а ръчно.Резбите в пластмасите бяха изронени още на второто завъртане и се наложи да го подобрявам и кривя на ръка както и гредата която ги държи.Доста труд докато си ги направя така,че да ме удовлетворяват,но за тези пари 140 лв по добре отколкото 400 и нагоре за оригинален Валео и пак не се знае.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          Tornado написа:
                          Аз го вдигнах максимално този Депото и то без механизмите а ръчно.Резбите в пластмасите бяха изронени още на второто завъртане и се наложи да го подобрявам и кривя на ръка както и гредата която ги държи.Доста труд докато си ги направя така,че да ме удовлетворяват,но за тези пари 140 лв по добре отколкото 400 и нагоре за оригинален Валео и пак не се знае.
                          За резбите и на мен ми се случи но слабо , аз ще ги разглобя мойте да си поиграя малко щото гредата нещо не ми се пипа по нея че тя е малко нежна. П.С. Фаровете токущо се продадоха на колегата dimata - да си ги ползва безаварийно :D

                          Коментар

                          Working...
                          X