Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 3 iPod-a Apple 30GB

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 3 iPod-a Apple 30GB

    Здравейте! Продавам 3 iPod-a Apple 30GB бели, нови, неразопаковани, може да се гледат филми. В комплекта има калъфче, слушалки, USB-кабел и поставка. За повече инфо http://www.apple.bg/bul/apple/hardware/ipod/ . Цената е 450 лв за брой и не подлежи на коментар. От Варна съм, но мога да ги изпратя и по куриер. Ако ви интересува нещо друго пишете ми на e-mail: pechankov@abv.bgПоздрави

    #2
    А имаш ли и разопакован такъв ? Искам да го чуя първо как свири, понеже смятам да си купувам нещо такова за празниците ...

    Коментар


      #3
      kiler_4o написа:
      А имаш ли и разопакован такъв ? Искам да го чуя първо как свири, понеже смятам да си купувам нещо такова за празниците ...
      Съжалявам, но нямам разопакован iPod. Ако все пак решиш нещо пиши ми.

      Коментар


        #4
        Е нали се разбрахме в МБК клуба че вече са два?
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          Esper написа:
          Е нали се разбрахме в МБК клуба че вече са два?
          Аз имам 3 iPod-a Esper. Не се притеснявай твоя е запазен, а и имаш нов мейл

          Коментар


            #6
            Esper написа:
            Е нали се разбрахме в МБК клуба че вече са два?
            Защо не го купи преди седмица, та да го чуя като идвах до Благоевград ? BTW не ти звъннах, понеже бяхме за съвсем малко време и бяхме с Renault Laguna (не е наше, спокойно )

            Коментар


              #7
              kiler_4o написа:
              Esper написа:
              Е нали се разбрахме в МБК клуба че вече са два?
              Защо не го купи преди седмица, та да го чуя като идвах до Благоевград ? BTW не ти звъннах, понеже бяхме за съвсем малко време и бяхме с Renault Laguna (не е наше, спокойно )
              Ми човека сега пусна обявата, не съм виновен аз! А и не е при мен още Един колега има такъв и днес го помолих да го донесе за да го разцъкам...Не знам дали си имал вземане-даване с неща на Епъл.Тази машинка, както и компютрите им, както и софтуера им няма нищо общо със това което поне аз съм свикнал.Може би само плеърите на Creative се доближават до айпода, ама и те доста се разминават с представите на средно-статистическия лусер за "нормална" цена на мърозойка в случая.Невероятно красива, здрава и интуитивна за ползване машина!Тя е нещо което човек щом го пипне и разбира, че дори и най-дребния детайл по нея съвсем не се е озовал там случайно.Като се почне от дизайна и се стигне до удобството за работа.На фона на "боклучивите урутки" с което е залят пазара, това е като орхидея сред тръни Звука е невероятен, но слушалките им не са добри. Аз имам едни сонита и с тях звука е разкошен.Според колегата, 10ч непрекъснато слушане не му е проблем. Видео обаче - около 3-4ч.Може да му се купят кабели и да изкараш TV out към телевизора.Уговорката ни беше да го прати след празниците но аз взех да се разчудвам, колкото и циганско да е...Моята идея освен като носим плеър беше, да мога да го ползвам с Бекера в колата - разпознава се като чейнджър.За целта е необходим интерфейсен адаптер от радиото към айпода.Също днес, разбрах колко ще струва интерфейса. В голяма заблуда съм бил - около 300$ с доставка до щатите Някак много скъпа ми става музиката в колата, то за толкоз пари ще взема един не-лош Alpine.По скъпите модели на тази марка дори имат допълнителен интерфейс за айпод. Доста по-евтин при това.Не знам, пред голяма дилема съм Тази вечер съм си дал срок за решение - айпода или 4 зимни гуми. Иначе пича ги продава на много добра цена и плеърчето си ги заслужава. И е по-евтин от гумите... Колкото до рендето - споко, не е срамно и твое да е.И то кола - също като истинска
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар


                #8
                Esper написа:
                ...
                /offtopic: реното си е много добро Върти гуми за щяло и не щяло и върви като подгонено от разгневено типо :DМного ме кефи, но пък съм си фен на фиат и такъв ще си остана А сега по темата - значи казваш, че вади добър звук ? Мен по принцип това ме интересува ... Важното е да свири хубаво, да има добър бас и т н ... слушалките не са проблем, ще дам някой лев и ще си купя едни genious-ки и ще се оправи въпроса ... само да вади добър звук самия плеър ... е ?

                Коментар


                  #9
                  А сега по темата - значи казваш, че вади добър звук ? Мен по принцип това ме интересува ... Важното е да свири хубаво, да има добър бас и т н ... слушалките не са проблем, ще дам някой лев и ще си купя едни genious-ки и ще се оправи въпроса ... само да вади добър звук самия плеър ... е ?
                  Миии... то за добър звук най-важни са слушалките. Оргиналните както казах не ми харесаха много, обаче с моите ме разтърси здраво Лошото е че не ми го остави за някои и друг ден, исках да го пробвам и с едни голями студийни слушалки в хоме, ама...Ако взема все пак едно (имам вечер за размисъл ) ще кажа.Обаче си мисля че ако гониш основно добър звук, можеш да минеш и с някое жълтурче в комбинация с добри слушалки.Айпода цепи мрака в който сме се озовали затънали в боклуци не само със звук а като обща отценка, имам предвид че има още плюсове освен него.Звука е само едното от лицата му Аз купих на щерката преди няколко дни ей-това: Crypto UM400 - 1Gb за 130лв.Обаче слушалките му издржаха само няколко часа Иначе свири добре. Засега.Освен това ми казаха че гаранция за слушалките нямало, тоест да си ги навра в...Споменах ли вече за "боклучивите урутки"?
                  /offtopic: реното си е много добро Върти гуми за щяло и не щяло и върви като подгонено от разгневено типо :DМного ме кефи, но пък съм си фен на фиат и такъв ще си остана
                  Чак пък фен... То все едно да кажеш че си фен на бормашините Елтос - и двете машини са просто инструмент.Но явно това си е мое мнение, колата може и да вдъхновява очевидно, я виж какво стихотворение има в РЕНДЕ-Клуба - ЦЪК!И двамата са ми колеги. Както са казали хората, компютрите не прощават! П.С: Що ли слагаме тоя офтопик маркер като всичкото е такова
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар


                    #10
                    Esper написа:
                    А сега по темата - значи казваш, че вади добър звук ? Мен по принцип това ме интересува ... Важното е да свири хубаво, да има добър бас и т н ... слушалките не са проблем, ще дам някой лев и ще си купя едни genious-ки и ще се оправи въпроса ... само да вади добър звук самия плеър ... е ?
                    Миии... то за добър звук най-важни са слушалките. Оргиналните както казах не ми харесаха много, обаче с моите ме разтърси здраво Лошото е че не ми го остави за някои и друг ден, исках да го пробвам и с едни голями студийни слушалки в хоме, ама...Ако взема все пак едно (имам вечер за размисъл ) ще кажа.Обаче си мисля че ако гониш основно добър звук, можеш да минеш и с някое жълтурче в комбинация с добри слушалки.Айпода цепи мрака в който сме се озовали затънали в боклуци не само със звук а като обща отценка, имам предвид че има още плюсове освен него.Звука е само едното от лицата му Аз купих на щерката преди няколко дни ей-това: Crypto UM400 - 1Gb за 130лв.Обаче слушалките му издржаха само няколко часа Иначе свири добре. Засега.Освен това ми казаха че гаранция за слушалките нямало, тоест да си ги навра в...Споменах ли вече за "боклучивите урутки"?
                    /offtopic: реното си е много добро Върти гуми за щяло и не щяло и върви като подгонено от разгневено типо :DМного ме кефи, но пък съм си фен на фиат и такъв ще си остана
                    Чак пък фен... То все едно да кажеш че си фен на бормашините Елтос - и двете машини са просто инструмент.Но явно това си е мое мнение, колата може и да вдъхновява очевидно, я виж какво стихотворение има в РЕНДЕ-Клуба - ЦЪК!И двамата са ми колеги. Както са казали хората, компютрите не прощават! П.С: Що ли слагаме тоя офтопик маркер като всичкото е такова
                    честно казано търся нещо, което да свири добре, да има достатъчно настройки, да има голяма памет, да може да пуска видео и снимки и да мога да си пренасям по него информация ... общо взето това е и май айпода ми върши перфектна работа ... какво ще кажеш ? Но като гледам май ще се отложи работата ... сега евентуално ще взимаме брава, + това може би и компютър и то не някой боклук след година пак наново ъпгрейд, а нещо с intel core 2 duo примерно, общо към 1500 лв без монитора излиза ... та... кола, компютър, айпода май не се вписва ... ако отложим едното от другите 2 неща може би ще ме подпомогнат, иначе сам трябва да намирам другите 50% от цената ...

                    Коментар


                      #11
                      kiler_4o написа:
                      честно казано търся нещо, което да свири добре, да има достатъчно настройки, да има голяма памет, да може да пуска видео и снимки и да мога да си пренасям по него информация ... общо взето това е и май айпода ми върши перфектна работа ... какво ще кажеш ?
                      Ще върши разбира се Също както споменах, Zen Vision: M на Creative също не изглежда зле, при това е по-евтин. Но и не съм го пипал, нито чувал. Само на витрина Говоря за пазарните цени на плеърите.Обаче при цената на B_TURBO, гласувам с двете ръце за айпода!
                      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                      Коментар


                        #12
                        Значи Esper, последно какво реши? Ще го вземаш ли iPod-чето, за да знам да ангажирам ли моя човек, който ще го носи до София? Ако все още си навит ще ти звънна до 2 дни да се разберете с него за среща.

                        Коментар


                          #13
                          B_TURBO написа:
                          Значи Esper, последно какво реши? Ще го вземаш ли iPod-чето, за да знам да ангажирам ли моя човек, който ще го носи до София? Ако все още си навит ще ти звънна до 2 дни да се разберете с него за среща.
                          Пуснах ти мейл. За съжаление проекта се оказва по-скъп отколкото мога да си го позволя Успех с продажбата!
                          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                          Коментар

                          Working...
                          X