Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.9D

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Абе извинявам се че ши поспамя малко ама това таблото му що е от брава! И нещо жабката виси малко! Случайно да е блъскано и да е сменяно цялото табло?!Под табло имам предвид цялата предна конзола! Апропо и какво е това браво 96г с 2-еър бега и с не-ел стъкла и огледала!Ако не съм прав ще си самоизтрия поста!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #17
      Сефте виждам браво с ръчни стъкла Иначе колицата кефи, пък и за тая цена. Само да уточня, че от табла и жабки не разбирам...
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #18
        Идея нямам от кво е таблото, в Брава не съм влизал никога. Жабката като я видиш, ще разбереш що виси - нищо общо с удар, фиатска сглобка. Що е с два еърбега и врътки на стъклата - не знам. Имам сервизна книжка, колата е била с първи собственик жена и първите две години е попълвана най-старателно. След това е празна. Купил съм я преди 2г, карана е от жена ми. Вече не ми трябва, въпреки че последният месец я карах аз, щото Алфата ми беше в бокса. Ако някой иска, ще му дам номер на рама и двигател - да проверява в Италия квото иска за модификацията и екстрите.
        ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

        Коментар


          #19
          rustson написа:
          Абе извинявам се че ши поспамя малко ама това таблото му що е от брава! И нещо жабката виси малко! Случайно да е блъскано и да е сменяно цялото табло?!Под табло имам предвид цялата предна конзола! Апропо и какво е това браво 96г с 2-еър бега и с не-ел стъкла и огледала!Ако не съм прав ще си самоизтрия поста!
          изтрий си го. таблото си е от браво атмосферен дизел.
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #20
            Така ли - не го знаех че е така ! Е нищо де нека стои да знаят хората че не е правено!
            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

            Коментар


              #21
              Е,за тия пари какво искате-да е с найлоните по седалките ли?
              Octavia RS
              Evo 10-служебната играчка.

              Коментар


                #22
                Какво ще рече атмосверен дизел ?

                Коментар


                  #23
                  The_Wicker_Man написа:
                  Какво ще рече атмосверен дизел ?
                  нема турбо
                  FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

                  Коментар


                    #24
                    BRAVO написа:
                    Да, атмосферен дизел. Вратата вече е оправена, боята на повечето места също.
                    Хм, интересна оферта! Знам, че няма никакво значение, но колко му показва километража... мотора е железен, карал съм две коли с този мотор и трябва много усилия да се положат за да го прецакаш.
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #25
                      много блага колица, два еърбега, че то си е направо без пари бе, успех в продажбата!!! :D Много ми харесва....пп може да е чукната оттук оттам, ама кой ще си признае, че неговата не е... аз поне мойта знам, че е била на две места, ама като си е оправена, кво ти дреме.... не се сдържах, ако се сметне за спам ще го изтрия...
                      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                      e30 forever!

                      Коментар


                        #26
                        Километража показва 180хил, колко е верен - никой не знае. Моторът е в много добро състояние сега, карам го с Елф 10w40 Турбодизел, сменям го на 10хил с минимално доливане, разход над 7/100 нафта не съм имал никога. Чуквания - да, има, но са оправени както трябва.
                        ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

                        Коментар


                          #27
                          BRAVO написа:
                          Километража показва 180хил, колко е верен - никой не знае. Моторът е в много добро състояние сега, карам го с Елф 10w40 Турбодизел, сменям го на 10хил с минимално доливане, разход над 7/100 нафта не съм имал никога. Чуквания - да, има, но са оправени както трябва.
                          BRAVO, ако не си на зор, не си продавай колицата на безценица.Този мотор, пак казвам, че е много добър.Много време ще служи.Е малко е слаб, но да не забравяме, че някои от хитовите дизели в момента... Рено, са тези мощности, Берлинго, Партнер, Канго, Добло.. да не изброявам.Успех приятелю!
                          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                          Коментар


                            #28
                            Не ми трябва просто, от лятото до сега е минала само около 2хил км. В краен случай ще я подаря на баща ми, но и той си има още две
                            ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

                            Коментар


                              #29
                              BRAVO ако желаеш може да изтрия плявата (включае и моята) и ще ти оставя постовете които са само по същество!
                              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                              Коментар


                                #30
                                вече има и ГО
                                ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

                                Коментар

                                Working...
                                X