Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Браво jtd steel 105кс. 2001 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Браво jtd steel 105кс. 2001 на части

    Бравото е перфектно състояние.Стой доста време без да се кара.Двигател жтд 105кс.Перфектен мотор , гаранция, перфектни валове, лагери, бутала.От смяна до смяна на масло максимум 100-200гр.КлиматроникВсичко налично още не е разглобеноhttp://pics.data.bg/albums/36581/fia...София0877 77 07 51

    #2
    Re: Фиат Браво jtd steel 105кс. 2001 на части

    колега предния капак ме интересува цената поздрави :D

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Дръжките как са? Километражното табло налично ли е?
        FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
        То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
        Fiat Auto S.p.A

        Коментар


          #5
          Цени на някои части Салон цял 80лвВрата лява необорудвана 20лвКилометражи бели Веглиа Борлети - 30лвРазпъка Спарко регулируема - 50лвКалници - 30лв бройФарове - 20лв бройКапак заден пълен комплект и със спойлер - 40лвПредна броня с халогени - 70лвЗадна броня 30лвМеханизми ел стъка - 15лв бройМеханизъм чистачки - 15лвСкоростен лост с карбонова оригинална топка момо и кожа момо - 35лвРадиатор - 40лвРадиатор климатик - 30лвПерка - 25лвКулер - 30лвДажнти с две хубави гуми, две не стават 150лвЛостчета - 20лвСтартер перфектен ревизиран 40лвАлтернатор перфектен ревизиран 40лвШенкели с главини 30лв Компресор климатик 40лвМост заден 40лвМост преден 40лвПредини макферсони добри - 30лв бройЗадни пружини Ейбах червени с амортисьори на около 2000км - 30лв за един комплектДискове с накладки на около 500-1000км - 50лв двата диска с накладкитеГНП - 80лвГлава перфектна - 150лвБлок перфектен 150лв - чисто нови лагери на колянов вал на около 2000км сменени превантивно , колянов вал на 70 000км като я купувах ми изпрадна един на 10 000кмСкорости 130лвТрубо 80лвВсичко налично, споменах само цените и честите по горе, които се сетихКолата беше в мнго одобр осъстояние, но е отписана от кат и без номераПродадениКапак преден, греда под капака, волан, музиката

          Коментар


            #6
            Продадени, фаровете и разпънката

            Коментар


              #7
              Колега гумите 15 ките зимни ли са ?
              Fiat Bravo 99' 1.6 GT
              Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
              Fiat Bravo 99' 1.6 SX

              Коментар


                #8
                15ки са да , но са летни и както съм писал две стават две не стават

                Коментар


                  #9
                  Изключително некоректен и несериозен продавач!!!
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар


                    #10
                    ПродадениСалон ФаровеКилометражРазпънкаП.ССъжалявам ако някой нещо не получил, но автомобила е в сервизи не е при мен и просто някоичасти разбрах в последствие , че са продадени.Изивинявам се на колегите от форума, които не са получили нещо , което казал, че ще получат

                    Коментар


                      #11
                      Не че нещо, но и аз те слагам в тази графа на некоректен и несериозен продавач!Ако и друг се оплаче от теб, лично се заемам да сложа забрана за посещение във форума, както и обявата ти ще замине в коша!
                      ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                      Коментар


                        #12
                        Здраей,Ок няма проблем, специално ти ме попита за салона, отидох направих снимки, качих ги в докс.бг и ти ги изпратих,като преди това бях предложим да ти го изпратя за 10-15лв , но повече от теб отговор не получих.В този случай на истина не мога да разбера кое е несериозното отношение от моя страна.Поздрави

                        Коментар


                          #13
                          Коментар, ниски цени

                          Коментар


                            #14
                            До този момент продадени:Преден капакСалонФаровеРазпънкаДвата калникаЦентралната конзола с копчетат за климатикаПредна броня и километраж свободни, бяха запазени, но колега не ги взе

                            Коментар


                              #15
                              Продадена предна броняПродадена лява машинка за ел. стъклоhttp://alfa.kachi-snimka.info/vij.ph...467619701d.jpg

                              Коментар

                              Working...
                              X