Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам джанти 17'', 4х100, отвор 56.5 от Гранде Пунто 2005

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам джанти 17'', 4х100, отвор 56.5 от Гранде Пунто 2005

    Здравейте на всички. Продавам джанти 17 инча, междуболтово 4х100, вътрешен отвор 56.6 от Фиат Гранде Пунто 2005. Джантите са безупречни, но имат леки драскотини от употреба. Възможно е да ги продам и с гумите, които са:Предни Michelin Pilot Alpin 215x45 - зимни, на едната има малък балон(диаметър 1см) на външния бордЗадни Nokian 205x45 - зимни, на едната има малък балон(около 1см) на външния бордДжантите са с възможен бартер за 15 инча, 4х100, вътрешен > 56.5, лети алуминиеви Гумите са с възможен бартер за 185х65х15Може и двоен бартер, гуми + джанти за желаните гуми + джанти.Цената за джантите е 110лв за брой, 4 в наличност.Цената за гумите е 50лв на гума, 4 в наличност.За връзка и повече информация или допълнителни снимки от тези в темата на телефон - 0895 224166 - Стара Загора.
    Прикачени файлове
    Всичко, което някога съм правил и ще правя по автомобила ми можете да намерите в секцията "За мен > Биография" в профила ми.

    #2
    Все още ги продавам
    Всичко, което някога съм правил и ще правя по автомобила ми можете да намерите в секцията "За мен > Биография" в профила ми.

    Коментар


      #3
      Все още ги продавам
      Всичко, което някога съм правил и ще правя по автомобила ми можете да намерите в секцията "За мен > Биография" в профила ми.

      Коментар

      Working...
      X