Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам SAMSUNG-SGH-S300M и Motorola C115 - ПРОДАДЕНИ!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам SAMSUNG-SGH-S300M и Motorola C115 - ПРОДАДЕНИ!

    продавам два телефона1-SAMSUNG-SGH-S300M-без забележки е телефона,ползван е от жена,перфектен.Към него има handsfree,втора батерия,зарядно,книжки,кутия и устроиство за зареждане на батерийте2-Motorola C115 телефона е почти нов много малко е ползван!работи перфектно,телефон зарядно книжки в кутия!Промених заглавието на темата! Колеги моля ви като публикувате обяви да описвате обстойно(колкото позволява) в заглавието, какво продавате - съгласно правилата за публикуване на обяви!rustson!
    Прикачени файлове

    #2
    снимки

    снимки
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Кви кинти търсиш на Samsung-а??

      Коментар


        #4
        цени

        самсунга-70лвмоторолата-40лв-почти не е ползвана!за 100лв ги давам и двата

        Коментар


          #5
          промоция

          самсунга 65лв работи перфектномоторолата-30лв-чисто нова!и двата в кутиидвата за 90лв

          Коментар


            #6
            телефони

            самсунга е продаден,остана моторолата сега голяма промоция-чисто нова моторола+карта биканект с номер и с 10лв време за разговори на цената от 30лв

            Коментар


              #7
              ако си навит да ми пратиш моторолата по куриер за твоя сметка с наложен, съм навит - може и до офиса на куриера, така е по-евтино.
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар


                #8
                Ще взема моторолата. Пиши ми на ЛС за да се разберем кога да се видим през уикенда, за да я видя. Аз съм от Асеновград.
                Fiat Marea 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  продадени

                  и моторолата замина

                  Коментар

                  Working...
                  X