Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам газова уредба 80лв. свалена от пунто 1.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам газова уредба 80лв. свалена от пунто 1.1

    продавам газова уредба 80лв. свалена от пунто 1.1 55кс. 97г преди месец бутилката е за мястото на резервната гума и копчето покозва колко газ има както и нещо като комп. на което пише ламбда газ конрол цената е 80лв София 0898340420

    #2
    Колега интересува ме цена за бутилката и колко литра е.
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    Коментар


      #3
      газова

      мисля че е 30л но не съм сигурен мога да проверя но за тази цена продавам всичко само бутилката няма смисъл ако имаш интерес за цялата пиши и ще видя колко литра е точно

      Коментар


        #4
        Ами аз си имам работеща газова, но исках да местя бутилката на мястото на резервната и за това, ако все пак решиш пиши едно ЛС
        Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
        Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
        Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

        Коментар


          #5
          На колко години е бутилката? И какво друго влиза в цената като например тръбички, пълначката, маркучи, симулатор, има ли евро клапан?
          Fiat Coupe 2.0 16V

          Коментар


            #6
            joro.kardana написа:
            На колко години е бутилката? И какво друго влиза в цената като например тръбички, пълначката, маркучи, симулатор, има ли евро клапан?
            не знам на колко години е бутилката защото така взех колата не съм я слагал аз иначе в цената е включено всичко без водните маркучи бутилка изпарител клапан тръбичките пълначка и това ламбда газ контрол ако е симулатор значи и него както и копче което показва колко газ има има и клапан на сондата

            Коментар

            Working...
            X