Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам калъпи за оптичен тунинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам калъпи за оптичен тунинг

    1.Калъп за предна броня на БМВ Е46 CSL Калъпа е направен с делителна линия по дължина над регистрационния номер за по-лесно отделяне на бронята от него.Сплитерите също са отделни,това дава възможност да се сменят с такива от стъклопласт или карбон/фолио по всяко време без да се сваля цялата броня.Калъпите на сплитерите вървят към калъпа на бронята.Цялостната изработка е много добра,изделията са перфектни.2.Калъп за предна броня на Фиат Браво мк1Калъпа е направен с делителна линия по дължина над регистрационния номер за по-лесно отделяне на бронята от него.Бронята представлява комбинация от горната част със захващането на бравото и долната от Хонда S2000.3.Калъп на задна броня на Фиат Браво мк1Калъпа е направен с делителна линия по дължина на бронята за по-лесно отделяне на бронята от него.Бронята представлява комбинация от горната част със захващането на бравото и долна с дифузъор от Тойота Селика.4.Калъп за предна броня на Мицубиши Еклипс мк2Калъпа има 2 делителни линии,се състои се от 3 части.Една голяма част която включва централните отвори и две малки със страничните отвори и заглушките към гумите.Бронята е много известна-копие на бронята на зеления еклипс от бързи и яростни.5.Калъпи на прагове за Фиат СтилоКалъпите са от оригинални прагове на Стило Абарт. Изделията от тези калъпи могат са се препасват и на други автомобили не само на тези за които са.Могат да се коригират и височините на вече готовите изделия.На хората които с това се занимават нещата са им ясни,на тези които пък тепърва искат да се занимават с каквото мога и аз ще помогна с обяснения.Предпочитам да дам всички калъпи заедно,не по отделно.Обща цена 500лв.Ако някой проявява интерес нека пише на ЛС.
    Прикачени файлове
    ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
    Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

    #2
    ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
    Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

    Коментар


      #3
      ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
      Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

      Коментар


        #4
        ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
        Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

        Коментар


          #5
          ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
          Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

          Коментар


            #6
            Нова цена:400лв
            ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
            Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

            Коментар


              #7
              ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
              Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

              Коментар

              Working...
              X