Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам седалки за 2 вратка (типо платформа)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам седалки за 2 вратка (типо платформа)

    Здравейте, сложих си нов салон на Делтата и тези само ми заемат място.Та ето това са седалките:http://mania4x4.snimka.bg/sports/avt...11379.33329293 и надясно за повече снимки.Седалките спокойно без никакво преправяне могат да се монтират на следните автомобили: Двуврата Ланчия Делта, Двуврато Фиат Типо, Алфа ромео 145, 4-врата Делта, 4-врато Типо, Алфа ромео 146 и т.н. (автомобили с типо платформа).Имат си лумбална настройка, дясната може да се вдига и сваля по вертикала и т.н., а леките забележки на снимките се виждат, но с тях давам и 2 парчета от същият плат (свален от корите на вратите) за евентуално пришиване на забележките.Седалките се намират в Пирдоп, но мога да ги пратя и по ЕконтЦената е по споразумение, понеже аз така или иначе няма да ги използвам, дано на някой му свършат работа.За връзки с мен тук на Л.С или най-добре на телефон 0887 007 228 или 0893 423 315.Поздрави, Цанко !!!!!
    TUNER UNER

    #2
    Само за пояснение колега. На типо стават стига да е фейслифтово. Преди това са други шините. При делтата също има значение. Успех!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      xctr написа:
      Само за пояснение колега. На типо стават стига да е фейслифтово. Преди това са други шините. При делтата също има значение. Успех!
      Не знам, аз на моята съм пробвал от какво мога да сложа най-лесно и гарантирам за гореопоменатоте модели, а самите седалки си вървят със шини със всичко, само се завиват с 4 болта към купето, при интерес ще им щракна снимка на захвата.
      TUNER UNER

      Коментар

      Working...
      X