Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти "15" стоковите на ХГТ 130 лева

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти "15" стоковите на ХГТ 130 лева

    Колеги,продавам лети джанти от Браво 2.0 сток.С две много добри зимни гуми са джантите,другите гуми стават горе долу.130 лева
    KingPin

    #2
    Имаш ли снимки?

    Коментар


      #3


      Ne sum gi snimal.Normalnite djanti za HGT sa.Ne sa krivi ne sa s4upeni.idvai i gi vzimai za 120 leva 4e zanimavat ina4e za skrab.Писането на кирилица е задължително.Модераторски екип на fiat-bg.org
      KingPin

      Коментар


        #4


        120
        KingPin

        Коментар


          #5
          Не ти разбрах нищо с тази латиница,искаш 120лв,нямаш снимки,а иначе за скраб,да не говорим колко дефекти ще имат значи!!!
          Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

          Коментар


            #6


            Ми то да разбереш се иска сигурно много при теб....Щом ти е толкова трудно дай да ти обясня по подробно.Джантите са ми още на колата,с малко дефекти са ,и две от гумите са често нови.Въпроса е че колата отива на вторични поради проблем с документите и за да не давам джантите с нея предлагам цена която ще задоволи почти всеки.Ако пак никой не ги иска ще ги върна и тях на вторични и няма до се занимавам ...И те така..............ЦЕНА ДО УТРЕ 100 ЛЕВА С ГУМИТЕ.Само за Сф.
            KingPin

            Коментар


              #7
              Колега,дай телефон за връзка....................имам интерес.Къде може да се видят,само в Панчарево,или са на друго място..................
              Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
              Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
              Ventura garage

              Коментар


                #8
                Значи и ти си ме разбрал,че имат дефекти,но ги кажи още в началото!
                Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

                Коментар

                Working...
                X