Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам радиаторче за парно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам радиаторче за парно

    Продавам радиаторче за парно. Не съм сигурен за кой модел на ФИАТ е предназначено, надявам се да се ориентирате от снимките. Не е ползвано. Цена 45 лв. За контакти на ЛС.
    Прикачени файлове
    Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
    FIAT PUNTO 2 (18

    #2
    Лятото идва, на никой ли не му трябва радиаторче за парно?
    Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
    FIAT PUNTO 2 (18

    Коментар


      #3
      Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
      FIAT PUNTO 2 (18

      Коментар


        #4
        Нова цена 40 лв...
        Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
        FIAT PUNTO 2 (18

        Коментар


          #5
          За кой модел става ,не е ясно.Каква марка е ,пак не е ясно. При положение ,че в магазина има радиаторчета на 26 лв,как очакваш да има интерес към твоето?
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #6
            Продадоха ми го за Пунто 2 (колата от подписа ми), без касова бележка (за което аз съм си виновен), с уверението че "то става на всички фиати" Да, ама не - моето Пунто е без климатик и когато го показах на човека, който трябваше да го смени, ми каза, че е за модел с климатик и става за Nuovo Punto и Doblo...Не съм го написал в обявата, защото не съм 100 % сигурен и не искам да рискувам да подведа някогоИ за капак - радиаторчето на Пунтото се отпуши само и сега си топли нормално :D
            При положение ,че в магазина има радиаторчета на 26 лв
            Колега, най-евтиното, което намирам, е за 65 лв, ако ми покажеш къде ги продават по 26, ще си купя две, а това ще ти го подаря Не се заяждам, но нека бъдем по-обективни!Поздрави и хубава вечер
            Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
            FIAT PUNTO 2 (18

            Коментар


              #7
              Има колега,китайските са по 26-56 лв . в зависимост от кой магазин го вземеш и с каква отстъпка. Моето е от 76лв с отстъпка на 26 лв. Мога и да те насоча кой ми го взе на тази цена ама няма никакъв смисъл за теб. Поне му измери габаритните размери.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                #8
                Колегата krasio_79bs се оказа прав. А обещанието си е обещание, така че, моля модераторите да преместят обявата ми в темата за подаряване.
                Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
                FIAT PUNTO 2 (18

                Коментар

                Working...
                X