Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продадени: 2 комплекта оригинални лети джанти 14-ки

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продадени: 2 комплекта оригинални лети джанти 14-ки

    Здравейте, имам 2 комплекта лети джанти, като единят от тях ми е излишен, като се продаде единят другият веднага слиза от пазара.Та ето това са джантите:Speedlinе-а, ширина 5,5 J.Вървят заедно с 4 броя еднакви гуми на 2 сезона 185/65.Перфектни технически с малки драскотини и отчупено декоративно болче на еднта (аз така си ги и взех не съм усетил проблеми), тази пролет 2 от тях минаха и на машина за изправяне, понеже имаха леко отклонение по бордовете. В гумите има живот поне за още 2 лета (мое каране), балансирани и готови за употреба.http://mania4x4.snimka.bg/sports/avt...379.32493296и надясно за повече снимки ...Цена 250 лева.Cromodora-та, предните ширина 5,5 J, а задните 6 J.Вървят заедно с 2 по 2 еднакви гуми 175/70. Задните почти нови на 2 месеца каране (италянски ренегерат MALATESTA). A предните са на доизживяване (Маршал някакъв пак същият размер).за джантите:Перфектни както технически, така и визуално (боядисани само от лицевата страна преди година и половина някъде с качествен грунд за алуминий, боя и няколко ръце лак отгоре). Липсват им 2 капачки само, някой ми ги открадна.И те минаха на машина за изправяне.http://mania4x4.snimka.bg/sports/avt...379.32493318и надясно за повече снимки ...Цена 250 лева.Джантите се намират в Пирдоп, но летят навсякъде с Еконт, като за сериозни копувачи могат да се докарат и до столицата в удобно за мен време и място.Приемам коментар на цената, примерно ако някой дойде на място да си ги види или ако се използва куриер намалявам за да си покриете доставката.За връзки с мен или въпроси тук, на Л.С или най-добре на телефон ***Модерирано***Поздрави, Цанко !!!!!
    TUNER UNER

    #2
    Колега, линковете не работят!
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      M5kov написа:
      Колега, линковете не работят!
      Съжалявам за забавянето, вече трябва всичко да е наред
      TUNER UNER

      Коментар


        #4
        Подбутвам темата.Цената е по споразумение за който и да е един от комплектите
        TUNER UNER

        Коментар


          #5
          Нагоре !!!!!
          TUNER UNER

          Коментар


            #6
            TUNER UNER

            Коментар


              #7
              220 лева нова цена за който и да е от комплектите
              TUNER UNER

              Коментар


                #8
                TUNER UNER

                Коментар


                  #9
                  220 кинта, слагаш и караш, готови за летният сезон !!!!!
                  TUNER UNER

                  Коментар


                    #10
                    За коша
                    TUNER UNER

                    Коментар

                    Working...
                    X