Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Renault Megane Scenic 2.0 automatic

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Renault Megane Scenic 2.0 automatic

    Здравейте колеги, предварително се извинявам затова, че първият ми пост в този прекрасен форум е тук. Автомобила е произведен края на 97ма. първа регистрация 01.01.98г. аз съм го закупил нов внос от БГ през 2010г. води се на мое име и всички документи са изрядни. Двигателя е F3R 2.0 литра 114 кс. автоматична трансмисия със спортен режим модела е с най-високо ниво на обурудване. Купувал съм я уж на 100ина. хил. км., до този момент съм нявъртял няма и 60хил. карам я всеки ден. Колата никога не е карана на газ и не е слагана аларма, като цяло е доста запазена изключвам забележките по външният вид, които се виждат на снимките, салона е много запазен никога не пушено. Има комплект зимни и летни гуми 185/70/14 с оригиналните алуминиеви джанти. Служила ми е повече от вярно до сега, като съм я поддържал редовно и грижливо. Двигателя и скоростите са отлични. обурудване и екстри:- 2 Air Bags- ABS- централно заключване с инфра ред- климатик- пълен ел. пакет- подгряване на предно стъкло- подгряване на странични огледала- подгряване на предни седалки- борд компютър- фабрична CD стерео система PhilipsПо колата абсолютно всичко работи!Ето, списък на нещата, които съм сменил до момента:- бубини- датчик за въздуха- моторче за циркулация на въздуха в купето- задни амортисъори (оригинални Рено)- предни пружини (немски)- спирачни дискове (Delphi)- демпферна шайба на колянов вал- обтяжна ролка на пистов ремък- пистов ремък- помпа хидравлика- ангренаж комплект ремък ролки (Ina) преди 13хил.- масло и филтри преди 3хил.- централен тампон на двигателя- тампони стабилизираща щангаОстава да сменя: масло скорости и антифриз.Има преглед и год. винетка до края на годината, а гражданската е до 05.2014г. остава да платя данъка за 2013г.Цена: 3000лв. Може и бартер за бензиново Punto с пет врати след 2001г.Контакт: на л.с и 0896781826
    Прикачени файлове
    Fiat Punto Mk2 1.9 JTD

    #2
    :D
    Fiat Punto Mk2 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      :D
      Fiat Punto Mk2 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Нова цена 2500лв. Който пръв се обади я взима за 2400 :D
        Fiat Punto Mk2 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Приемам и бартер.
          Fiat Punto Mk2 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            :D
            Прикачени файлове
            Fiat Punto Mk2 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Пускам летите джанти отделно за продажба.
              Fiat Punto Mk2 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                2100лв.
                Fiat Punto Mk2 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  2000лв.
                  Fiat Punto Mk2 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Свалена от продажба.При промяна, пиши на модератор да отключи темата.Модераторски екип на fiat-bg.org
                    Fiat Punto Mk2 1.9 JTD

                    Коментар

                    Working...
                    X