Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Opel Omega 2.0 I с АГУ модел GR DIAMANT.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Opel Omega 2.0 I с АГУ модел GR DIAMANT.

    Opel Omega 2.0 I GR DIAMANT.Дата на първа регистрация юли 1992 г.Тип двигател Бензинов/газМощност 115 к.с.Скоростна кутия РъчнаКатегория Стреч лимузинаПробег 338000 кмЦвят Тъмно син мет.Първа регистрация 1992 година, аз съм първи собственик в България.Автомобила е внос от гр. Кьолн Германия през 2000 година.Монтирана е газова уредба LANDI сега е с нов изпарител.Серийно има 2 ел.стъкла ел.огледала - (дясното не работи), ел. Люк-шибидах,ABS с четири дискови спирачки,алуминиеви ляти джанти(оригиналните тип шпици), халогенни .МР3 плеар PIONEER с 2 четирилентови тонколони елипси MAGNAT 2X50 W.Автомобила е на 338 000 хил.км.На 316 794 км е сменен агренажен ремък, следваща смяна на 366 000 км. Нов дебитометър,нов вискозитетен съединител,нова бензинова помпа, ново радиаторче на парното, нови кабели на свещите и свещи, радиатора на двигателя е сменен с радиатор 2-ра употреба,алтернатора е сменен с рециклиран такъв.Всичко платено за тази година:Технически преглед+ АГУ преглед (45 лв)до февруари 2014г.Гражданска Отговорност (176 лв. ) до 3 март 2014 год. ,Годишна винетка (67 лв. )Данък МПС (165 лв.)______________________________________________ __________________________Общо спестявате 453 лв !!!Автомобила има външни забележки понеже последната година е управляван от жена.Обикномените ръжди за тези години опел са тръгнали по веждите,има шупла от камаче на прадното стъкло, но си стои така от години и не е тръгнало да се пука и не съм го сменял.Забележки по боята,хидравликата е поомаслена,предните дискове са поизносени, но може да се кара още с тях.Шофьорското ел.стъкло заяжда.Общо взето това са главните забележки по автомобила, може и да има и други дребни неща за които не се сещам в момента !Цената е 1499 лева с разумен коментар за членове на клуба Разход на гориво 14-15 лв на 100км градско 11-13 лв. На 100км. извънградско.Автомобила се намира във Велико Търново. тел. 0888-224-888снимки на автомобила : http://stefanovsimeo...495388.18412682линк към обява в мобиле : http://www.mobile.bg/11362576736204324Благодаря за вниманието
    Прикачени файлове
Working...
X